درباره چیتاک

به نرم افزار چیتاک ، اولین نرم افزار CRM یکپارچه و ابری در ایران خوش آمدید. چیتاک یکی از محصولات زیرشاخه شرکت همیار هوشمند چابک با شماره ثبت 80158 و شناسه ملی ١۴٠١٠٧٠۶۵٠٧ است. ما یک شرکت نرم افزاری مدیریت ارتباط با مشتری با بیش از 10 سال تجربه در ارائه خدمات درجه یک به مشتریان خود هستیم.

ماموریت ما کمک به کسب و کارها در هر اندازه برای بهبود روابط با مشتری، افزایش کارایی و افزایش درآمد است. ما بر این باوریم که یک رابطه درست با مشتری که به خوبی مدیریت می شود، کلید موفقیت هر کسب و کاری است. بنابراین، ما نرم‌افزار چیتاک را توسعه داده‌ایم تا به مشتریان خود راه‌حلی جامع و قابل تنظیم برای مدیریت داده‌های مشتریان، فروش، بازاریابی و پشتیبانی مشتری در یک پلتفرم واحد ارائه دهیم.

نرم‌افزار چیتاک یک نرم‌افزار CRM مبتنی بر ابر است که با اتصال به اینترنت از هر نقطه‌ای قابل دسترسی است. با نرم افزار ما، می توانید داده های مشتری خود را مدیریت کنید، فرصت های فروش را ایجاد و ردیابی کنید، کمپین های بازاریابی را خودکار کنید و پشتیبانی عالی از مشتری را برای مشتریان خود ارائه دهید. نرم افزار ما کاربرپسند و آسان برای استفاده است و تیم پشتیبانی ما همیشه در دسترس شما هستند تا در مورد هر گونه سوال یا نگرانی به شما کمک کنند.

ما در نرم افزار چیتاک به کار خود افتخار می کنیم و تلاش می کنیم بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم. تیم کارشناسان ما سال ها تجربه در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری، توسعه نرم افزار و فناوری دارند و ما متعهد هستیم که با آخرین روندهای صنعت و بهترین شیوه ها به روز بمانیم.

ما معتقدیم که بهترین ایده ها از همکاری و تنوع حاصل می شود. به همین دلیل است که ما تیمی از کارشناسان را با زمینه‌های مختلف، از جمله مهندسی، طراحی، بازاریابی و تجارت گرد هم آورده‌ایم. با استفاده از دیدگاه‌ها و مهارت‌های منحصربه‌فرد خود، می‌توانیم با رویکردی جامع و خلاقانه به چالش‌ها نزدیک شویم.

ما بر این باوریم که موفقیت مشتریان ما موفقیت ماست و سخت تلاش می کنیم تا ابزارها و منابع مورد نیاز آنها را برای رسیدن به اهدافشان فراهم کنیم. چه یک کسب و کار کوچک یا یک شرکت بزرگ باشید، نرم افزار چیتاک می تواند به شما کمک کند تا روابط خود را با مشتری ساده کنید، فرآیندهای خود را بهبود بخشید و به اهداف تجاری خود برسید.

ما همچنین متعهد به ایجاد یک فرهنگ کاری مثبت هستیم که باعث رشد، خلاقیت و فراگیری می شود. اعضای تیم ما تشویق می شوند تا ریسک کنند، از اشتباهات خود درس بگیرند و برای دستیابی به اهداف خود با یکدیگر همکاری کنند. ما معتقدیم که یک تیم شاد و با انگیزه منجر به محصولات و خدمات بهتر برای مشتریان می شود.

ما همیشه در حال بررسی ایده ها و فرصت های جدید هستیم. ما از رویارویی با چالش ها یا ایجاد اختلال در صنایع سنتی نمی ترسیم. با رویکرد مشتری مدار و اشتیاق به نوآوری، ما مطمئن هستیم که می توانیم تأثیر معناداری در جهان داشته باشیم.

از اینکه نرم افزار چیتاک را به عنوان شریک خود در مدیریت ارتباط با مشتری می دانید، سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما و کمک به شما برای موفقیت هستیم.


تاریخچه سی آر ام چیتاک


امکان سنجی
پس از چندین سال فعالیت و پی بردن به چالش های سازمان ها و کسب و کارها تحقیقات عملیاتی بر اساس نیاز مشتریان شروع شد. 

پیاده سازی
برآیند تمام تحقیقات و بررسی ها منجر به شروع فرآیند تولید و توسعه چیتاک گردید. در این بخش سعی بر توسعه پذیری، معماری و یکپارچه سازی مطلوب بوده است.


فرآیند توسعه
اعتبار سنجی خروجی مطابق با خواسته ها و وارسی پذیری صحت عملکرد خروجی از مهم ترین گام های توسعه محصول همزمان با پیاده سازی نرم افزار اتفاق افتاد.

استقرار و شروع رسمی چیتاک

پس از تست و عبور از آزمون های مختلف در محیط آزمایشگاهی، نرم افزار به بهره برداری رسید...

جامعه چیتاک

همکاری های موفق

50

همکاری های موفق

مخاطبین تحت پوشش

750

کاربران فعال

مشتریان فعال

50

مشتریان فعال

پلاگین فعال

760

پلاگین فعال

ظرفیت پاسخ گویی در لحظه

50

ظرفیت پاسخ گویی در لحظه

زبان های فعال

۲

زبان های فعال

شبکات تحت پوشش

5

شبکات تحت پوشش

کارمندان پشتیبان

کارمندان پشتیبان

با چیتاک محدودیت مکانی و زمانی ندارید.

ابزار های جامع را برای هر بخش از کسب و کارتان، در هر مکان و زمانی و بر روی هر دستگاهی (موبایل، تبلت، دسکتاپ) استفاده کنید. می توانید از همین الآن رشد کسب و کارتان را با نرم افزار CRM چیتاک شروع کنید.

همین الان شروع نمایید و یا برای مشاوره رایگان با ما در تماس بگیرید.