نرم افزار مدیریت پروژه چیتاک مبتنی بر اجایل

در محیط زیبا و روان نرم افزار مدیریت پروژه چیتاک کارهای بزرگ را به وظایف کوچک‌تر تقسیم کنید و با استفاده از رویکرد اجایل در سریع‌ترین زمان ممکن به پایان برسانید.

توجه! نرم افزار مدیریت پروژه از برنامه های زیر مجموعه پکیج خدمات چیتاک است.

جهت مشاهده سایر برنامه‌ها موجود در پکیج خدمات بر روی لینک مقابل کلیک کنید.

نرم افزار مدیریت پروژه چیتاک

مدیریت پروژه چیست؟

مدیریت پروژه شامل اجرای قوانینی برای شروع، برنامه ریزی و اجرای قوانین به منظور دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده و نظارت بر روند اجرای کارهاست. معمولا پروژه‌ها دارای نقطه آغاز و پایان و بعضا سررسیدهای خاصی هستند و بر اساس منابع مشخص تعریف می‌شوند. هر پروژه توسط افراد خاص و مشخص پیگیری و اجرا می شود و ممکن است یک فرد در تمام طول پروژه یا به طور موقت برخی وظایفرا به انجام برساند. همچنین ممکن است افراد در مکان‌های مختلف جغرافیایی حضور داشت باشند یا پروژه توسط چند شرکت مختلف انجام شود. مدیریت پروژه شامل تمام راهکارها و روش‌هایی است که روند کمی و کیفی پروژه را مدیریت و کنترل می‌کند.

متدولوژی اجایل چیست؟

سیستم‌های مدیریت پروژه دارای روش‌ها و شیوه‌های مختلفی هستند که در حال حاضر متدولوژی اجایل (چابک) یکی از پرکاربردترین آن‌هاست. این روش در واقع نوعی واکنش سریع نسبت به تغییرات روند اجرای پروژه است.اجایل بر اساس امکان تغییرات سریع بر اساس حصول نتیجه یا نظر مشتری شکل گرفته است و بر اساس انعطاف پذیری بالا امکان پیش‌برد گام به گام مراحل پروژه امکان پذیر است.

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین چیتاک ابزاری جامع و کاربردی است که به کسب و کارها و سازمان ها کمک می کند وظایف خود را به بخش های کوچک تر تقسیم کنند و بر اساس زمان های کاری و روزهای تعطیل برنامه ریزی کنند، فرآیندهای کاری را ساده سازی کرده و همکاری تیمی را افزایش دهند، پروژه ها را بر اساس توانایی و شرح وظایف به افراد محول کنند، برای هر پروژه ددلاین یا نقاط عطف تعریف و بر اساس آن نتایج را بسنجند، با ایجادگردش کارهای سفارشی سازی شده برای هر پروژه، روند پیشرفت کار را به طور خودکار پیش ببرند.

چیتاک، نرم افزار مدیریت پروژه فارسی

نرم افزار مدیریت پروژه فارسی چیتاک با امکانات جامع و محیط زیبای بصری خود به شما کمک می کند تا کارها را به طور روزانه دسته بندی کنید، اسناد، اطلاعات و سوابق کاری را در پروژه حفظ و ارتباطات درون سازمانی خود را سریع و موثر نمایید، به محیط کاری خود نظم ببخشید، با استفاده از اعلانات و یادآورها هیچ کاری را فراموش نکنید و به صورت دورکاری روند کنترل پروژه را زیر نظر داشته باشید. 

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه

1- سازماندهی: ریز تا درشت تمامی کارها را سازماندهی کنید و از قلم نیاندازید. اولویت بندی انجام کارها از مهم ترین بخش های چیتاک است.

2- افزایش سرعت: سازماندهی و برنامه ریزی کارها کمک میکند تا پس از شفاف شدن وظایف، سرعت عمل افراد بیشتر شود.

3- تجزیه و تحلیل: دستیابی به گزارشات کامل موجب می شود بلافاله مشکلات روند کار شناسایی و دستیابی به اهداف ساده تر گردد.

4- پیش بینی: دستیابی به قدرت پیش بینی مشکلات، موانع یا روند اجرای پروژه بر اساس سررسید و نتیج مشخص می شود.

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید، تا شما را راهنمایی کنیم.

۹۱۰۱۱۷۳۰ ۰۵۱۹

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سی آر ام ابری چیتاک با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

ابزارهای کاربردی در نرم افزار مدیریت پروژه ایرانی چیتاک

نمای کانبان

با استفاده از نمای گرافیکی و زیبای کانبان وضعیت کارها، گروهها و مراحل را ایجاد و کشیدن و رها کردن آنها را تغییر دهید.

گانت چارت

تمامی وظایف را در جدول زمانی گانت چارت مدیریت و اقدامات لازم برای رسیدن به نقاط عطف را تعیین کنید.

نقاط عطف و سررسید

تعیین نقاط عطف کمک می کند تا در بازه های زمانی کوتاه نتایج کارهای انجام شده را بررسی و مشکلات را برطرف نمایید.

نمودار

در یک نگاه کلی تمام روند پیشرفت پروژه و به اتمام رسیده را به صورت نموداری در داشبود مدیریت دریافت کنید.

چند پروژه ای 

امکان ایجاد چندین پروژه همزمان وجود دارد و هر یک از افراد می توانند به طور همزمان بر روی چند پروژه فعالیت کنند. 

وظایف فرعی

هر یک از کارها امکان تعریف چند سطحی به وظایف فرعی یا کوچکتر با امکان ارجاع به نفرات و تیم های مختلف را داراست.

چت داخلی و ثبت یادداشت

به راحتی بر روی پروژه های در حال اقدام یادداشت خود را ثبت و سایرین را منشن کنید و با استفاده از چت به گفتگو بپردازید.

ثبت یادآور و اعلانات

با استفاده از یادآورهای مختلف هیچ یک از کارها را از یاد نبرید، امکان یادآوری به سایرین نیز وجود دارد.

سوالات متداول

نرم افزار مدیریت پروژه چیتاک با اراِئه نمای کلی از حجم کارها به شما اعلام می کند کدام یک از افراد با تمام ظرفیت و کدام یک با ظرفیت کمتر به تکمیل وظایف می پردازند. این نرم افزار با دسترسی به به جداول زمانی میزان کار انجام شده به صورت کمی و کیفی را رصد کرده و بر اساس نمودار گانت چارت شما را در جریان درد پیشرفت کارها قرار می دهد.

نرم افزار چیتاک ب استفاده از ایجاد الگوی پروزه و فرم های پویا روند اجرای پروژه را تسریع می بخشد. در اکثر مواقع که پروژه ها از مسیر یکسان پیروی می کنند می توان به ایجاد الگوی مشخص هر بار با چند کلیک پروژه مورد نظر را ایجاد و به افراد محول کرد. این کار از انجام امور تکراری و بیهوه جلوگیری میکند. همچنین در صورتی که امکان ایجاد فرم های پویا در بخش های مختلف وجود داشته باشد،افراد بی نیاز به طی کردن روش های سنتی امکان حصول نتایج را خواهند داشت.

نرم افزار مدیریت پروژه چیتاک از انجام کارها و وظایف به صورت مشارکتی پشتیبانی می کند و این امکان را دارد تا هر کار را در زمان واقعی آن به ثبت برسانید و پس از پیشرفت کارها، اعلان هایی را به طور خودکار دریافت نمایید و وظایفی که به تعویق افتاده یا به تاریخ سررسید رسیده را دریافت کنید. این نرم افزار دارای داشبود سفارشی است که گزارشات کلی کارها و وظایف را در اختیار شما قرار می دهد و بر اساساطلاعات ثبت شده در تایم جدول زمانی سرعت پیشرفت پروژه را اعلام می کند.

نرم افزار مدیریت پروژه چیتاک به طور کامل با تمامی بخش های دیگر از جمله فروش، بازرگانی، حسابداریو... متصل است و پس از فروش هر محصول یا خدمت بی نیاز از ثبت مجدد اطلاعات، امکان تعریف خودکار وظایف و پروژه ها را دارد. همچنین به وسیله قابلیت وبسرویس می توانید با سایر نرم افزارها لینک مورد نظر را انجام دهید. 

چیتاک، بهترین نرم افزار مدیریت پروژه ایران

چیتاک با دارا بودن امکانات فراوان و قابلیت استفاده به صورت ابری، تحت وب و اپلیکیشن تلفن همراه امکان انجام کارها به صورت تیمی و جمعی را فراهم می آورد. نرم افزار چیتاک به عنوان بهترین نرم افزار مدیریت پروژه ایران امکان یکپارچه سازی با تمام سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری را داراست. 

درخواست دمو

همین الان شروع نمایید و یا برای مشاوره رایگان با چیتاک تماس بگیرید.