نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک ساده، کاربردی و کاربرپسند

تفاوتی نمی کند فروشگاه یا مجموعه شما در چه زمینه ای و با چه تعداد مشتریان فعالیت می کند، استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک با اتصال به تمامی دستگاههای سخت افزاری به فروش شما نظم و دقت می دهد.باشگاه مشتریان

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید , تا شما را راهنمایی کنیم.

۹۱۰۱۱۷۳۰ ۰۵۱۹

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سی آر ام (crm) ابری چیتاک با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نرم افزار صندوق فروشگاهی چیست؟

صندوق فروشگاهی یا پوز (نقطه فروش) جاییست که مشتری در آخرین نقطه خرید محصول قرار دارد و با دریافت صورتحساب، اقدام به پرداخت هزینه می کند. صندوق ها پیش تر شامل دستگاههایی بودند که دارای فضاهای متنوع برای قراردادن اسکانس ها بودند اما به مرور زمان و اضافه شدن نیازمندی های جدید کسب و کارها به استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی روی آوردند. نرم افزار صندوق شامل بخش های ثبت اطلاعات مشتریان، صدور فاکتور و پرداخت، حسابداری و انبار است.

باشگاه مشتریان چیست
باشگاه مشتریان وب

سازگار با تمامی دستگاهها

تفاوتی نمی کند از گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر رومیزی یا کامپیوترهای صنعتی استفاده می کنید. چیتاک بر روی تمامی دستگاهها قابل استفاده است. سازگاری نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک باعث می شود تا تمامی فروشگاهها و کسب و کارها به راحتی امکان استفاده از امکانات آن را داشته باشند.

استفاده آنلاین و آفلاین

فروشگاههای زنجیره ای یا چند شعبه ای به منظور استفاده یکپارچه از بانک اطلاعاتی مشترک می توانند از امکانات نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک به صورت آنلاین استفاده کنند. استفاده آفلاین از نرم افزار صندوق برای کسب و کارهایی که به صورت متمرکز و تنها در یک مخل فعالیت می کنند قابل استفاده است.

ارتباط باشگاه مشتریان

چرا نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک؟

اتصال به ترازو

ارتباط بین ترازو و نرم افزار صندوق فروشگاهی امکان ثبت خودکار اقلام را فراهم می آورد.


اتصال به کارتخوان بانکی

تمامی مشتریان می توانند مبالغ نهایی را پس از صدور فاکتور به صورت خودکار در دستگاه پوز مشاهده و پرداخت کنند.


اتصال به کارت هواداری

اعضای باشگاه مشتریان با ارائه کارت های هواداری امکان خرید و پرداخت صورتحساب را دارند.


اتصال به باشگاه مشتریان

تمامی اطلاعات فروش به صورت آنی در پرونده سوابق مشتری و امتیازات باشگاه مشتریان اعمال می گردد.

تعریف میز و سفارش گیری

دارندگان رستوران و کافی شاپ امکان تعریف میز بر حسب مدل واقعی و ظرفت موجود را دارند.


اتصال به حسابداری

هریک از مشتریان بسته به سابقه و میزان ارزشمندی و سایر فاکتورهای مهم دسته بندی می شوند.

اتصال به CRM

به وسیله ایجاد ارتباط با نرم افزار CRM می توانید فرآیندهای مختلف سازمانی را ایجاد و مدیریت کنید.


اتصال به انبارداری

تمامی محصولات فروخته شده از موجودی انبار کاسته و امکان انبارگردانی در زمان های دلخواه را فراهم می آورد.

اتصال به بارکدخوان

برای برآورد هزینه کالا به طور خودکار اتصال بین نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک و بارکدخوان را فراهم کنید.سوالات متداول (FAQ)


برای استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک تنها به یک مرورگر و اتصال به اینترنت نیاز دارید. نرم افزار به صورت تحت وب بر روی هر دستکاهی قابل استفاده است. به منظور اتصال به سایر دستگاهها مانند ترازو و پوز بانکی نیازمندی های اختصاصی دیگری وجود دارد که مشاوران چیتاک به اطلاع شما خواهند رساند.

یکی از مهم ترین مزیت های نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک افزایش سرعت در زمان محاسبه هزینه ها و صدور صورتحساب است و این موضوع از طریق تعریف هریک از محصولات در نرم افزار انبار اتفاق می افتد و در هنگام صدور صورتحساب تنها کافی است اقلام مورد نظر انتخاب و پرینت گرفته شوند. همچنین می توانید بر اساس تلفن همراه یا کدملی اطلاعات و سوابق مشتریان را به فاکتور فروش مرتبط کنید.

نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک اولین و تنها نرم افزار یکپارچه و ابری در کشور است که امکان اتصال با تمامی دستگاههای سخت افزاری تحت شبکه را داراست.

مدیر سیستم می تواند گزارشات متنوع فروش را بر اساس دوره های زمانی و فیلترهای مشخص در داشبورد مدیریتی خود به صورت آنی و در لحظه ملاحظه کند.

نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک مناسب چه کسب و کارهایی است؟

به جرات می توان گفت نرم افزار صندوق فروشگاهی چیتاک به دلیل مزیت های ویژه و قدرتمندی در پردازش اطلاعات امکان استفاده در تمامی فروشگاهها، رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاههای زنجیره ای، کترینگ ها، خرده فروشی ها و مراکز تفریحی را دارد. 


همین الان شروع نمایید و یا برای مشاوره رایگان با ما در تماس بگیرید.
باشگاه مشتریان کسب و کارها