خرید نسخه نرم افزار سی آر ام تحت وب چیتاک با مالکیت مادام العمر

هر یک از پکیج های نرم افزار سی آر ام چیتاک دارای لایسنس مجزا و منحصر به فرد خود بوده که از طریق خرید آن و تنها با یکبار پرداخت امکان دریافت مالکیت مادام العمر محصول را خواهید داشت.


نرم افزار سی آر ام

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید , تا شما را راهنمایی کنیم.

۹۱۰۱۱۷۳۰ ۰۵۱۹

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار سی آر ام چیتاک با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نرم افزار سی آر ام سفارشی چیست؟

CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management است. نرم افزار سی آر ام سفارشی چیتاک یک نرم افزار کاربردی است که به طور خاص برای مدیریت تعاملات یک سازمان با مشتریان و مشتریان خود طراحی و توسعه یافته است. برای پاسخگویی به نیازها و الزامات منحصر به فرد یک سازمان، صنعت یا فرآیند تجاری خاص طراحی شده است.
برخلاف سی آر ام ابری نرم‌افزار CRM سفارشی متناسب با نیازهای خاص یک سازمان طراحی می شود. این به این معنی است که می‌توان آن را به گونه‌ای سفارشی کرد که ویژگی‌ها، عملکردها و گردش‌های کاری خاص را که برای نیازهای منحصربه‌فرد سازمان تنظیم می‌شوند، شامل شود.

نرم افزار سی آر ام سفارشی چیست؟
نرم افزار سی آر ام سفارشی چیتاک

نرم افزار سی آر ام سفارشی چیتاک

نرم افزار سی آر ام سفارشی چیتاک  یک سیستم مدیریت منابع سازمانی قدرتمند است که امکانات سفارشی سازی بسیاری را برای کاربران خود فراهم می کند. با استفاده از نرم افزار سی آر ام سفارشی چیتاک ، شما می توانید انواع ماژول ها و برنامه های کاربردی را بر اساس نیازهای خاص سازمان خود تنظیم کنید. در زیر تعدادی از امکانات سفارشی سازی چیتاک را بررسی می کنیم:

سفارشی سازی فرآیندها: می توانید فرآیندهای کسب و کار خود را از طریق چیتاک سفارشی سازی کنید. شما می توانید فرآیندهای مربوط به فروش، خرید، مدیریت موجودی، تولید و غیره را تنظیم کنید و آنها را با نیازهای خاص سازمان خود هماهنگ کنید.

ساخت ویرایش فرم ها: با استفاده از ابزارهای سفارشی سازی چیتاک، می توانید فرم ها و صفحات را بر اساس نیازهای خاص سازمان خود ویرایش کنید. شما می توانید فیلدها، برچسب ها، ترتیب المان ها و ظاهر فرم ها را تغییر دهید.

تعریف گزارشات سفارشی: چیتاک به شما امکان می دهد گزارشات سفارشی را بر اساس نیازهای سازمان خود تعریف کنید. شما می توانید گزارشات مالی، گزارشات فروش، گزارشات موجودی و سایر گزارشات مورد نیاز را ایجاد کنید و آنها را با استفاده از ابزارهای تحلیلی نرم افزار سی آر ام سفارشی چیتاک تجزیه و تحلیل کنید.

توسعه برنامه های کاربردی سفارشی: چیتاک اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی سفارشی را بر اساس نیازهای خاص سازمان خود توسعه دهید. شما می توانید افزونه ها و ماژول های جدید را ایجاد کنید و آنها را به نرم افزار چیتاک اضافه کنید تا به طور دقیق تر با نیازهای کسب و کار خود هماهنگ شوند.

سفارشی سازی پیشرفته: چیتاک به شما امکان می دهد تا از طریق زبان برنامه نویسی Python و فریمورک قدرتمند آن اقدام به سفارشی سازی پیشرفته کنید. شما می توانید تغییرات عمده ای را در قابلیت ها و رفتارهای نرم افزار سی آر ام سفارشی چیتاک ایجاد کنید و آن رابا توجه به ظرفیت‌های سفارشی‌سازی که در چیتاک وجود دارد، می‌توانید نرم‌افزار را برای پاسخگویی به نیازهای خاص سازمان خود سفارشی کنید. 


چرا خرید لایسنس نرم افزار سی آر ام چیتاک؟

پرداخت یکبار هزینه

خریداران لایسنس نرم افزار سی آر ام چیتاک فقط با پرداخت یکبار هزینه می توانند سرویس مورد نظر خود را تهیه کنند.


مالکیت مادام العمر

در صورتی که مایل به خرید لایسنس های نرم افزاری چیتاک هستید مالکیت مادام العمر محصول در اختیار شماست


دریافت گواهی لایسنس

با توجه به استاندارد سازی نسخه های نرم افزار محصولات امکان ارائه گواهی لایسنس خریداری شده به مشتریان امکان پذیر است.


قابل انتقال 

با توجه به مالکیت لایسنس نرم افزار سی آر ام چیتاک امکان جا به جایی مالکیت به سایر افراد و شرکت ها وجود دارد.

هاست اختصاصی

مالک لایسنس خریداری شده امکان استفاده از نسخه خریداری شده نرم افزار را بر روی هاست اختصاصی را خواهد داشت.


پشتیبانی

با خرید هر یک از محصولات چیتاک به مدت یکسال از پشتیبانی رایگان بهره مند گردید. امکان دریافت پشتیبانی سالیان بعد نیز میسر است.

ارتقا لایسنس

تمامی لایسنس های خریداری شده نرم افزار CRM چیتاک امکان ارتقا به نسخه های پیشرفته تر از خود را دارند.


چند زبانه

پس از خرید امکان انتخاب زبان، واحد پولی و تقویم دلخواه امکان پذیر است و پس از آن می توان در خارج از کشور نیز از آن استفاده کرد.

آموزش تخصصی

کاربران استفاده کننده از سی آر ام چیتاک با شرکت در دوره های تخصصی CRM می توانند مدرک حضور دریافت کنند.سوالات متداول (FAQ)


در هر دو حالت خریدار با پرداخت هزینه امکان مالکیت دائمی لایسنس نرم افزار را در اختیار دارد در حالت on-premises نرم افزار بر روی سرور داخلی و در محل مشترک فعال می شود و در خرید لایسنس نرم افزار بر روی سرور ابری (هاست) در اختیار مشتری قرار میگیرد.

بسیاری از امکانات همچون ایجاد گردش کارها، فرم ها و سطوح دسترسی در اختیار شماست و می توانید به صورت پایدار از آن ها استفاده کنید.

هر یک از مشتریان در کنار لایسنس خریداری شده خدمات آموزش، استقرار، سفارشی سازی و مشاوره را دریافت می کنند. معمولا نرم افزار بصورت ۴۸ ساعته فعال و در اختیار افراد قرار می گیرد و پس از آن بر اساس اولویت مراحل انجام می گردند.

سهولت در استفاده، عدم نیاز به تخصیص منابع سخت افزاری و منابع انسانی و همچنین دریافت آسان بروزرسانی ها و تسریع در روند پشتیبانی از جمله مهم ترین مزایای پیاده سازی نرم افزار بر روی هاست اختصاصی است.


خرید لایسنس نرم افزار سی آر ام به چه افرادی توصیه می شود؟

به طور کلی هر یک از افراد و مدیرانی که مایل به در اختیار داشتن امکانات نرم افزار به طور دائم را دارند می توانند از لایسنس نرم افزار استفاده کنند. همچنین افرادی که امکان پرداخت هزینه به طور یکجا در ابتدا را به پرداخت هزینه تقسیط شده اما با تعرفه بالاتر ترجیح می دهند خرید لایسنس گزینه مطلوبی به حساب می آید. در کنار تمامی موضوعات گفته شده شاید آرامش خاطر برای مدیران مهم ترین اولویت در پروسه تهیه نرم افزار است. مدیر سازمان بدون دغدغه نگهداری اطلاعات یا جا به جایی آن امکان استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در لایسنس تهیه شده را دارد.

همین الان شروع نمایید و یا برای مشاوره رایگان با ما در تماس بگیرید.
خرید لایسنس نرم افزار سی آر ام