خرید لایسنس نرم افزار سی آر ام چیتاک با مالکیت مادام العمر

هر یک از پکیج های نرم افزار سی آر ام چیتاک دارای لایسنس مجزا و منحصر به فرد خود بوده که از طریق خرید آن و تنها با یکبار پرداخت امکان دریافت مالکیت مادام العمر محصول را خواهید داشت.


سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید , تا شما را راهنمایی کنیم.

۹۱۰۱۱۷۳۰ ۰۵۱۹

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار سی آر ام چیتاک با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

استفاده از امکانات نرم افزار سی آر ام چیتاک با حس خوب مالکیت

با توجه به توسعه سازمان امکان گسترش زیرساخت ها و امکانات نرم افزار سی آر ام چیتاک نیز رشد و توسعه می یابد در حالی که مالکیت مطلق تمامی ارزش افزوده های ایجاد شده در اختیار شماست.


چرا خرید لایسنس نرم افزار سی آر ام چیتاک؟

پرداخت یکبار هزینه

خریداران لایسنس نرم افزار سی آر ام چیتاک فقط با پرداخت یکبار هزینه می توانند سرویس مورد نظر خود را تهیه کنند.


مالکیت مادام العمر

در صورتی که مایل به خرید لایسنس های نرم افزاری چیتاک هستید مالکیت مادام العمر محصول در اختیار شماست


دریافت گواهی لایسنس

با توجه به استاندارد سازی نسخه های نرم افزار محصولات امکان ارائه گواهی لایسنس خریداری شده به مشتریان امکان پذیر است.


قابل انتقال 

با توجه به مالکیت لایسنس نرم افزار سی آر ام چیتاک امکان جا به جایی مالکیت به سایر افراد و شرکت ها وجود دارد.

هاست اختصاصی

مالک لایسنس خریداری شده امکان استفاده از نسخه خریداری شده نرم افزار را بر روی هاست اختصاصی را خواهد داشت.


پشتیبانی

با خرید هر یک از محصولات چیتاک به مدت یکسال از پشتیبانی رایگان بهره مند گردید. امکان دریافت پشتیبانی سالیان بعد نیز میسر است.

ارتقا لایسنس

تمامی لایسنس های خریداری شده نرم افزار CRM چیتاک امکان ارتقا به نسخه های پیشرفته تر از خود را دارند.


چند زبانه

پس از خرید امکان انتخاب زبان، واحد پولی و تقویم دلخواه مشتریان امکان پذیر است و پس از آن می توان در خارج از کشور نیز از آن استفاده کرد.

آموزش تخصصی

کاربران استفاده کننده از سی آر ام چیتاک با شرکت در دوره های تخصصی CRM می توانند مدرک حضور دریافت کنند.سوالات متداول (FAQ)


در هر دو حالت خریدار با پرداخت هزینه امکان مالکیت دائمی لایسنس نرم افزار را در اختیار دارد در حالت هاستد نرم افزار بر روی سرور داخلی و در محل مشترک فعال می شود و در خرید لایسنس نرم افزار بر روی سرور ابری (هاست) در اختیار مشتری قرار میگیرد.

بسیاری از امکانات همچون ایجاد گردش کارها، فرم ها و سطوح دسترسی در اختیار شماست و می توانید به صورت پایدار از آن ها استفاده کنید.

هر یک از مشتریان در کنار لایسنس خریداری شده خدمات آموزش، استقرار، سفارشی سازی و مشاوره را دریافت می کنند. معمولا نرم افزار بصورت ۴۸ ساعته فعال و در اختیار افراد قرار می گیرد و پس از آن بر اساس اولویت مراحل انجام می گردند.

سهولت در استفاده، عدم نیاز به تخصیص منابع سخت افزاری و منابع انسانی و همچنین دریافت آسان بروزرسانی ها و تسریع در روند پشتیبانی از جمله مهم ترین مزایای پیاده سازی نرم افزار بر روی هاست اختصاصی است.


خرید لایسنس نرم افزار سی آر ام به چه افرادی توصیه می شود؟

به طور کلی هر یک از افراد و مدیرانی که مایل به در اختیار داشتن امکانات نرم افزار به طور دائم را دارند می توانند از لایسنس نرم افزار استفاده کنند. همچنین افرادی که امکان پرداخت هزینه به طور یکجا در ابتدا را به پرداخت هزینه تقسیط شده اما با تعرفه بالاتر ترجیح می دهند خرید لایسنس گزینه مطلوبی به حساب می آید. در کنار تمامی موضوعات گفته شده شاید آرامش خاطر برای مدیران مهم ترین اولویت در پروسه تهیه نرم افزار است. مدیر سازمان بدون دغدغه نگهداری اطلاعات یا جا به جایی آن امکان استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در لایسنس تهیه شده را دارد.

همین الان شروع نمایید و یا برای مشاوره رایگان با ما در تماس بگیرید.