مدیریت پروژه دقیق با استفاده از نرم افزار تایم شیت

با استفاده از نرم افزار تایم شیت چیتاک میزان زمان صرف شده برای هر یک از پروژه ها را به راحتی رهگیری و کارایی تیم خود را به حداکثر برسانید.

مدیریت پروژه با نرم افزار تایم شیت

توجه! نرم افزار تایم شیت زیر مجموعه پکیج خدمات چیتاک است.

جهت مشاهده سایر برنامه‌ها موجود در پکیج خدمات بر روی لینک مقابل کلیک کنید.

نرم افزار تایم شیت ایرانی چیتاک

نرم افزار تایم شیت چیست؟

تایم شیت یک برنامه تخصصی است که برای کمک به سازمان ها در مدیریت و ردیابی زمان و حضور کارکنان خود طراحی شده است. تایم شیت ابزار قدرتمندی است که می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند پردازش حقوق و دستمزد خود را ساده‌تر کنند، از انطباق با قوانین اداره کار اطمینان حاصل کنند و اطلاعات ارزشمندی در مورد بهره‌وری کارکنان به دست آورند.
نرم افزار تایم شیت به کارمندان اجازه می دهد تا ساعات کاری خود را به صورت الکترونیکی ثبت کنند، یا با وارد کردن دستی آنها یا با استفاده از یک سیستم خودکار مانند ساعت بیومتریک زمان، سپس نرم افزار کل ساعات کار برای هر کارمند را با در نظر گرفتن اضافه کاری، زمان مرخصی، مرخصی استعلاجی یا سایر اوقات مرخصی با حقوق محاسبه می کند.

نرم افزار تایم شیت
کارکرد نرم افزار Time Sheet

نرم افزار Time Sheet چگونه کار می کند؟

ورود کارکنان : کارمند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود به نرم افزار برگه زمانی وارد می شود.
Clocks in/out : کارمند روی دکمه‌ای کلیک می‌کند تا ساعت وارد یا خارج شود، که ضبط ساعت‌های کاری را شروع یا متوقف می‌کند.
ثبت دستی زمان : کارمند همچنین می تواند ساعت کاری خود را به صورت دستی وارد کند، در صورتی که فراموش کند ساعت را وارد یا خارج کند.
اضافه کردن یادداشت ها : کارمندان می توانند یادداشت هایی را به ورودی های زمانی خود اضافه کنند، مانند جزئیات مربوط به کاری که در آن دوره زمانی انجام داده اند.
تایید : زمانی که کارمند برگه زمانی خود را تکمیل کرد، برای تایید به مدیر یا سرپرست او ارسال می شود.
گزارش‌ها : مدیران می‌توانند از نرم‌افزار برگه زمانی برای تولید گزارش‌هایی استفاده کنند که کل ساعات کار هر کارمند و همچنین اضافه‌کاری، مرخصی یا زمان بیماری را نشان می‌دهد.
یکپارچه‌سازی : نرم‌افزار جدول زمانی را می‌توان با سایر ابزارهای تجاری مانند نرم‌افزار حقوق و دستمزد یا نرم‌افزار مدیریت پروژه ادغام کرد تا کل فرآیند را ساده‌تر کند.

نرم افزار برگه زمانی چیتاک

یکی از محبوب ترین گزینه های نرم افزار برگه زمانی موجود چیتاک است. چیتاک یک برنامه ردیابی زمان است که برای کمک به افراد و تیم ها طراحی شده است تا زمان خود را به طور دقیق و کارآمد پیگیری کنند. نرم افزار برگه زمانی چیتاک طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد که آن را به یک انتخاب عالی برای فریلنسرها، مشاغل کوچک و سازمان های بزرگتر تبدیل می کند.
یکی از مزایای کلیدی نرم افزار تایم شیت چیتاک سادگی آن است. رابط کاربری کاربر پسند و شهودی است و به راحتی می‌تواند زمان خود را بلافاصله پیگیری کند. این ابزار راه های متعددی را برای ردیابی زمان ارائه می دهد، از جمله یک برنامه وب و یک برنامه تلفن همراه، بنابراین کاربران می توانند زمان خود را بدون توجه به جایی که هستند ردیابی کنند.
نرم افزار چیتاک همچنین طیف گسترده ای از ادغام ها را با ابزارها و خدمات دیگر، از جمله ابزارهای مدیریت پروژه، ابزارهای صورتحساب و نرم افزار حسابداری ارائه می دهد. این کار ادغام یکپارچه چیتاک را در گردش کار موجود و مدیریت کارآمدتر زمان خود را آسان می کند.

 نرم افزار برگه زمانی چیتاک
 ثبت ساعت کاری چیتاک

کاربرد نرم افزار آنلاین ثبت ساعت کاری چیتاک

ردیابی زمان کارکنان : نرم افزار تایم شیت چیتاک به سازمان ها کمک می کند تا زمانی را که کارکنان خود برای کارهای خاص، پروژه ها و مشتریان صرف می کنند، ردیابی کنند. نرم افزار  تایم شیت چیتاک می تواند به مدیران کمک کند تا بهره وری کارکنان را نظارت کنند، مناطقی را که می توان در آن بهبودها انجام داد شناسایی کرد و از پردازش دقیق صورت حساب و حقوق و دستمزد اطمینان حاصل کرد.
مدیریت پروژه : نرم افزار  تایم شیت چیتاک به مدیران پروژه اجازه می دهد تا زمان صرف شده برای وظایف فردی را ردیابی کنند، پیشرفت را با نقاط عطف اندازه گیری کنند و هزینه های کلی پروژه را نظارت کنند. نرم افزار  تایم شیت چیتاک می تواند به تیم های پروژه کمک کند تا در مسیر خود باقی بمانند، تأخیرهای احتمالی را شناسایی کنند و تنظیماتی را برای اطمینان از تکمیل به موقع پروژه انجام دهند.
صورت‌حساب مشتری : نرم‌افزار  تایم شیت چیتاک به سازمان‌ها کمک می‌کند تا مشتریان خود را بر اساس زمان صرف شده برای هر پروژه به‌طور دقیق صورت‌حساب کنند. این نرم‌افزار می‌تواند ساعت‌های قابل پرداخت و غیرقابل پرداخت را ردیابی کند، فاکتور تولید کند و گزارش‌های دقیقی را برای اهداف صورت‌حساب ارائه دهد.
پردازش حقوق و دستمزد : نرم‌افزار تایم شیت چیتاک  می‌تواند برای ساده‌سازی فرآیند حقوق و دستمزد با محاسبه خودکار ساعات کار کارکنان و تولید فیش حقوق استفاده شود. این نرم افزار می تواند باعث صرفه جویی در زمان و کاهش خطاهای مرتبط با ورود دستی داده ها شود. 

مزایای نرم افزار جدول زمانی چیتاک

بهره وری : نرم افزار جدول زمانی چیتاک می تواند به کارکنان کمک کند تا ساعات کاری خود را به طور دقیق و کارآمد پیگیری کنند و نسبت به ثبت سنتی آن صرفه جویی زمانی بیشتری داشته باشند.
دقت : نرم افزار جدول زمانی چیتاک خطای انسانی را کاهش می دهد و از داده های دقیق و قابل اعتماد برای حقوق و دستمزد و سایر اهداف اطمینان می دهد.
صرفه جویی در هزینه : نرم افزار جدول زمانی چیتاک با ثبت دقیق زمان های فعالیت ازثبت زمان های پرت جلوگیری می کند. 
انطباق بهتر : نرم افزار جدول زمانی چیتاک می تواند به شرکت ها کمک کند تا قوانین و مقررات اداره کار، مانند موارد مربوط به اضافه کاری و حداقل دستمزد را رعایت کنند.
تجزیه و تحلیل داده ها : نرم افزار برگه زمانی چیتاک می تواند گزارشات ارزشمندی در مورد بهره وری کارکنان، هزینه های پروژه و سایر معیارهای کلیدی ارائه دهد و به شرکت ها اجازه می دهد تصمیمات آگاهانه بگیرند و عملیات خود را بهبود بخشند.

 مزایای نرم افزار جدول زمانی چیتاک

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید، تا شما را راهنمایی کنیم.

۹۱۰۱۱۷۳۰ ۰۵۱۹

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سی آر ام ابری چیتاک با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

ابزارهای کاربردی در نرم افزار تایم شیت چیتاک

ردیابی زمان

ویژگی اصلی برنامه چیتاک است و به کارمندان اجازه می دهد زمان صرف شده برای پروژه ها را پیگیری کنند.

صورت حساب

از نرم افزار تایم شیت چیتاک می توان برای تولید صورتحساب و صورتحساب بر اساس زمان صرف شده در یک پروژه خاص استفاده کرد.

گزارشات

نرم افزار time sheet چیتاک گزارشات را در مورد بهره وری کارکنان، پیشرفت پروژه و زمان صرف شده برای وظایف مختلف ارائه می دهد.

یکپارچگی

امکان یکپارچه سازی با ابزارهای دیگری مانند نرم افزار حقوق و دستمزد، ابزارهای مدیریت پروژه و نرم افزار حسابداری ادغام می شوند.

اپلیکیشن موبایل

نرم افزار برگه زمانی چیتاک با برنامه موبایل همراه است که به کارمندان اجازه می دهد زمان خود را از هر کجا پیگیری کنند.

سفارشی سازی

چیتاک به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا زمینه‌های سفارشی، گردش کار و گزارش‌ها را برای رفع نیازهای خاص خود ایجاد کنند.

سطح دسترسی

چیتاک به مدیران اجازه می دهد تا مجوزهای کاربر را تنظیم کنند، به این معنی که کارمندان فقط به داده های مورد نیاز خود دسترسی دارند.

اعلانات

نرم افزار تایم شیت چیتاک می تواند یادآورهای خودکار را برای کارمندان ارسال کند تا زمان خود را وارد کنند یا برای مدیران برای تأیید ورودی زمان.

سوالات متداول

برخی از ویژگی‌های مهمی که باید در نرم‌افزار برگه زمانی جستجو کنید عبارتند از: گزینه‌های ردیابی زمان قابل تنظیم، رابط کاربر پسند، ورود خودکار داده‌ها، گزارش دهی انعطاف‌پذیر، ادغام با حقوق و دستمزد و نرم‌افزار حسابداری، و دسترسی به تلفن همراه.

بله، نرم افزار تایم شیت چیتاک می تواند توسط مشاغل در هر اندازه و صنایع، از استارت آپ های کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ، و از خرده فروشی تا مراقبت های بهداشتی و خدمات حرفه ای استفاده شود.

نرم افزار time sheet چیتاک به این صورت کار می کند که به کارمندان اجازه می دهد به سیستم وارد شوند و ساعات کاری و فعالیت های خود را وارد کنند، چه به صورت دستی یا از طریق یک فرآیند خودکار مانند ورود و خروج ساعت. سپس نرم افزار این داده ها را جمع می کند و گزارش هایی را برای تحلیل و پردازش حقوق و دستمزد به مدیران یا بخش های منابع انسانی ارائه می دهد.

بله، نرم افزار جدول زمانی چیتاک با سایر سیستم‌های تجاری مانند حقوق و دستمزد، حسابداری، مدیریت پروژه و نرم‌افزار منابع انسانی ادغام می‌شوند. این موضوع به کسب و کارها امکان می دهد تا عملیات خود را ساده کرده و دقت داده ها را بهبود بخشند.

چیتاک، بهترین نرم افزار تایم شیت ایران

چیتاک با دارا بودن امکانات فراوان و قابلیت استفاده به صورت ابری، تحت وب و اپلیکیشن تلفن همراه امکان انجام کارها به صورت تیمی و جمعی را فراهم می‌آورد. نرم افزار چیتاک به عنوان بهترین نرم افزار تایم شیت ایران امکان یکپارچه سازی با تمام سیستم‌های نرم افزاری و سخت افزاری را داراست. 

درخواست دمو

همین الان شروع کنید و یا برای مشاوره رایگان با چیتاک تماس بگیرید.