ایجاد گردش کاری و ساخت فرم های سازمانی با نرم افزار فرآیند ساز 

تمامی فرآیندهای کسب و کار خود را با نرم افزار فرآیند ساز (bpms) چیتاک ساده و خودکار کنید.

 نرم افزار فرآیند ساز (bpms) چیتاک

توجه! نرم افزار فرآیند ساز در نسخه سفارشی قابل ارائه است.

جهت مشاهده اطلاعات برنامه ها بر روی لینک مقابل کلیک کنید.

نرم افزار فرآیند ساز ایرانی چیتاک

نرم افزار bpms چیست؟

نرم افزار bpms یک ابزار نرم افزاری است که برای خودکارسازی و ساده سازی فرآیندهای تجاری استفاده می شود. نرم افزار bpms یک ابزار رابط گرافیکی است که به کاربران غیر فنی اجازه می دهد بدون نیاز به نوشتن کد، گردش کار یا فرآیندهای تجاری ایجاد کنند.
با نرم افزار bpms، کاربران می توانند یک سری معیارها و اقداماتی را تعریف کنند که در صورت برآورده شدن شرایط خاص اتفاق می افتد. به عنوان مثال، یک کسب و کار ممکن است از نرم افزار bpms برای خودکار کردن فرآیند فروش استفاده کند، جایی که زمانی که یک سرنخ واجد شرایط باشد، فرصتی به طور خودکار ایجاد می‌شود و یک کار پیگیری به نماینده فروش واگذار می‌شود.

 نرم افزار bpms
 نرم افزار فرم ساز چیست؟

نرم افزار فرم ساز چیست؟

نرم افزار فرم ساز ابزاری است که به کاربران امکان می دهد فرم های دیجیتالی سفارشی برای جمع آوری داده ها یا اطلاعات از کاربران ایجاد کنند. از این فرم ها می توان برای اهداف مختلفی مانند نظرسنجی، فرم های تماس، فرم های سفارش، فرم های ثبت نام، فرم های بازخورد و غیره استفاده کرد.
نرم افزار فرم ساز شامل یک رابط کاربرپسند کشیدن و رها کردن است که به کاربران امکان می دهد به راحتی فیلدهای فرم را اضافه کنند، طرح و طراحی فرم را سفارشی کنند و رفتار فرم را مشخص کنند (به عنوان مثال، آیا فیلدهای خاص مورد نیاز یا اختیاری هستند). ، چه نوع داده هایی در هر فیلد مجاز است و غیره).

نرم افزار فرآیند ساز و فرم ساز چیتاک

یکی از بهترین نرم افزارهای سازنده فرآیند موجود در بازار "نرم افزار فرآیند ساز و فرم ساز چیتاک" است. نرم افزار فرآیند ساز و فرم ساز چیتاک یک BPM (مدیریت فرآیند کسب و کار) پلت فرم اتوماسیون گردش کار است که به سازمان ها اجازه می دهد تا گردش های کاری، فرم ها و گزارش های سفارشی را ایجاد، خودکار و مستقر کنند. نرم افزار فرآیند ساز و فرم ساز چیتاک یک ابزار قدرتمند برای مشاغل در هر اندازه است که نیاز به ساده سازی و بهینه سازی گردش کار خود برای بهبود بهره وری و کارایی دارند.
نرم افزار فرآیند ساز و فرم ساز چیتاک به گونه ای طراحی شده است که کاربر پسند و شهودی باشد، با یک رابط کشیدن و رها کردن که به کاربران غیر فنی اجازه می دهد به راحتی گردش کار را ایجاد و تغییر دهند. همچنین طیف گسترده‌ای از قالب‌ها و رابط‌های از پیش ساخته شده را ارائه می‌کند، بنابراین کاربران می‌توانند به سرعت جریان‌های کاری را ایجاد کنند که با سیستم‌ها و برنامه‌های موجود آنها یکپارچه می‌شود.
یکی از ویژگی های کلیدی نرم افزار فرآیند ساز و فرم ساز چیتاک توانایی آن در خودکارسازی کارهای تکراری و کاهش خطاهای دستی است. با موتور گردش کار پیشرفته‌اش، کاربران می‌توانند گردش‌های کاری پیچیده را با مسیریابی مشروط، پردازش موازی و تشدید وظایف راه‌اندازی کنند. نرم افزار فرآیند ساز و فرم ساز چیتاک کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که وظایف به موقع و دقیق انجام می شود، تاخیرها را کاهش می دهد و بهره وری کلی را بهبود می بخشد.

 نرم افزار فرآیند ساز و فرم ساز چیتاک
 کاربرد موتور فرآیند ساز چیتاک

کاربرد موتور فرآیند ساز چیتاک

موتور فرآیند ساز چیتاک یک نرم‌افزار قدرتمند مدیریت فرآیند کسب‌وکار (BPM) است که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا گردش‌های کاری و فرآیندهای خود را به شیوه‌ای ساده طراحی، خودکارسازی و استقرار دهند. برخی از کاربردهای کلیدی موتور فرآیند ساز چیتاک عبارتند از:
اتوماسیون گردش کار : موتور فرآیند ساز چیتاک به کسب و کارها اجازه می دهد گردش کار خود را خودکار کنند، خطاهای دستی را کاهش داده و کارایی را افزایش دهند.
طراحی و مدل‌سازی فرآیند: با موتور فرآیند ساز چیتاک، کسب‌وکارها می‌توانند فرآیندهای خود را طراحی و مدل‌سازی کنند تا از بهینه‌سازی آن‌ها برای حداکثر کارایی اطمینان حاصل کنند.
همکاری و ارتباط : موتور فرآیند ساز چیتاک همکاری و ارتباط بین تیم ها را تسهیل می کند و امکان تصمیم گیری بهتر و حل سریعتر مشکلات را فراهم می کند.
ردیابی و گزارش فرآیند : موتور فرآیند ساز چیتاک ردیابی و گزارش عملکرد فرآیند را در زمان واقعی ارائه می دهد و به کسب و کارها این امکان را می دهد تا نقاط حساس را شناسایی کرده و فرآیندهای خود را بهینه کنند.

مزایای برنامه فرآیند ساز چیتاک

فرآیندها را خودکار می کند برنامه فرآیند ساز چیتاک به کسب و کارها اجازه می دهد تا فرآیندهای خود را خودکار کنند، وظایف دستی را کاهش داده و کارایی را افزایش دهند. برنامه فرآیند ساز چیتاک به صرفه جویی در زمان و منابع کمک می کند و خطا و تاخیر را کاهش می دهد.
همکاری را افزایش می‌دهد برنامه فرآیند ساز چیتاک تیم‌ها را قادر می‌سازد تا به صورت مشترک کار کنند و اطمینان حاصل شود که همه اعضای تیم به اطلاعات یکسان دسترسی دارند و در جهت اهداف یکسانی کار می‌کنند. این کار بهره وری را افزایش می دهد و کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پروژه ها به موقع تکمیل می شوند.
گردش کار را بهبود می بخشد :  برنامه فرآیند ساز چیتاک با خودکارسازی فرآیندها به بهبود گردش کار کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که وظایف به ترتیب صحیح انجام می شوند. این امر اشتباهات و تاخیرها را کاهش می دهد و کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پروژه ها به موقع و در حد بودجه تکمیل می شوند.
قابل سفارشی سازی :  برنامه فرآیند ساز چیتاک بسیار قابل تنظیم است و به کسب و کارها اجازه می دهد تا فرآیندهای خود را با نیازهای خاص خود تنظیم کنند. این تضمین می کند که فرآیندها برای حداکثر کارایی و اثربخشی بهینه شده اند و با اهداف و مقاصد شرکت همسو هستند.

 مزایای برنامه فرآیند ساز چیتاک

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید، تا شما را راهنمایی کنیم.

۹۱۰۱۱۷۳۰ ۰۵۱۹

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سی آر ام ابری چیتاک با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

ابزارهای کاربردی در نرم افزار فرآیندساز چیتاک

مدلسازی

فرآیندساز چیتاک با رابط گرافیکی به کاربران اجازه می‌دهد بدون هیچ کدنویسی، گردش کار خود را ایجاد، اصلاح و بهینه کنند.

اتوماسیون

فرآیندساز چیتاک با ارائه برنامه های متنوع از جمله سیستم‌های ERP، CRM و HR ادغام می‌شود تا گردش کار یکپارچه را در میان سیستم‌های تجاری مختلف ارائه دهد.

گزارشات

چیتاک گزارشات کاملی در مورد عملکرد فرآیند ارائه می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا نقاط حساس را شناسایی کرده و گردش کار را برای نتایج بهتر بهینه کنند.

مدیریت وظایف

فرآیندساز چیتاک یک سیستم مدیریت وظیفه متمرکز را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد پیشرفت کارها را پیگیری کنند، مسئولیت ها را تعیین و اولویت ها را تعیین کنند.

فرم ها

نرم افزار فرآیندساز چیتاک به کاربران این امکان را می دهد که فرم ها و اسناد الکترونیکی را ایجاد و سفارشی کنند و نیازی به فرم های کاغذی نداشته باشند.

ارتباط

فرایندساز چیتاک یک پلت فرم همکاری و ارتباط را فراهم می کند که کاربران را قادر می سازد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و در وظایف، پروژه ها و گردش کار در زمان واقعی با یکدیگر همکاری کنند.

بهبود فرآیند

فرایندساز چیتاک ابزارهای بهبود فرآیند، از جمله بهبود مستمر، نقشه‌برداری فرآیند و بهینه‌سازی فرآیند را برای کمک به سازمان‌ها برای بهبود مستمر گردش کار و افزایش بهره‌وری ارائه می‌دهد.

پشتیبانی

چیتاک خدمات پشتیبانی مشتری، از جمله کمک آنلاین، مواد آموزشی، و یک تیم اختصاصی پشتیبانی مشتری را برای کمک به کاربران در مورد هر گونه مشکل یا سؤالی که ممکن است داشته باشند، ارائه می دهد.

سوالات متداول

ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزار فرآیند ساز چیتاک شامل مدل‌سازی و طراحی فرآیند، فرم‌ساز، اتوماسیون و بهینه‌سازی فرآیند، گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل و ادغام با سیستم‌های دیگر است.

بله، نرم افزار فرآیندساز چیتاک به گونه ای طراحی شده است که کاربر پسند و آسان برای استفاده باشد، حتی برای کسانی که پیشینه فنی ندارند. رابط کشیدن و رها کردن و نمودارهای فرآیند بصری ایجاد و خودکارسازی فرآیندها را آسان می کند.

نرم افزار فرآیندساز چیتاک هم به عنوان راه حل مبتنی بر ابر و هم به عنوان نصب در محل در دسترس است.

نرم افزار فرآیند ساز می تواند برای طیف گسترده ای از صنایع، از جمله مراقبت های بهداشتی، مالی، آموزشی، دولتی و تولیدی سودمند باشد.

چیتاک، بهترین نرم افزار فرآیند ساز ایران

چیتاک با دارا بودن امکانات فراوان و قابلیت استفاده به صورت ابری، تحت وب و اپلیکیشن تلفن همراه امکان انجام کارها به صورت تیمی و جمعی را فراهم می‌آورد. نرم افزار چیتاک به عنوان بهترین نرم افزار فرآیند ساز ایران امکان یکپارچه سازی با تمام سیستم‌های نرم افزاری و سخت افزاری را داراست. 

درخواست دمو

همین الان شروع کنید و یا برای مشاوره رایگان با چیتاک تماس بگیرید.