پلتفرم تولید

نرم افزار تولید چیتاک

با استفاده از نرم افزار تولید چیتاک ثبت برنامه ریزی تولید را بر اساس تجهیزات، مواد اولیه موجود، تعداد نیروی کار، میزان سفارشات، آنالیز، شیفت های کاری،  پیش بینی ها و حد فرصت های زمانی نرم افزار برنامه ریزی کنید.

برخی از مشتریان ما ..

نرم ازار مدیریت تولید چیتاک
نرم افزار MRP
مدیریت تولید
سیستم برنامه ریزی تولید
برنامه تولید
نرم افزار تولید چیتاک

هر آنچه برای موفقیت در چرخه تولید نیاز دارید در دسترس شماست.

نرم افزار تولید (MRP)

نرم افزار تولید چیتاک به کارکنان شما کمک می کند تا عوامل اصلی تولید بخصوص برنامه ریزی تولید، لیست مواد، برنامه های سفارشات تولید، پیگیری سفارشات کار و غیره را مدیریت کنند. با این نرم افزار برنامه ریزی دقیق بر اساس اندازه گیری زمان واقعی در نرم افزار crm چیتاک خواهید داشت.

از طریق API ارتباط بین چیتاک و تجهیزات را برقرار کنید.

تمامی داده ها را به صورت آنی ملاحظه و بررسی نمایید.

کارایی تجهیزات (OEE) و میانگین زمان خرابی (MTBA) را چک کنید .

بر اساس توان فنی و منابع موجود برنامه ریزی تولید را صورت دهید.

به وسیله سیستم یکپارچه با سایر بخش ها در ارتباط باشید.

نرم افزار تولید ام آر پی
نرم افزار تولید تعمیر

نرم افزار تعمیر و نگهداری

نرم افزار تولید، تعمیر و نگهداری چیتاک به شما کمک می کند تا تعمیر و نگهداری پیشگیرانه را از قبیل میانگین زمان بین خرابی ها (MTBF)، میانگین زمان برای تعمیر (MTTR) و تاریخ تعمیرات پیش بینی شده بعدی را برنامه ریزی کنید. همچنین به شما کمک می کند کلیه این عملیات در زمانبندی مشخص بطور خودکار در نرم افزار crm انجام شود.

بر اساس میانگین زمان قبلی اقدام به سرویس تجهیزات نمایید.

  برنامه ریزی دوره ای ایجاد کنید و به تیمهای مشخص ارجاع دهید .

 وضعیت سرویس و تعمیر تجهیزات در بازه های مختلف را رصد کنید.

 درخواست های فوری را با الگوی دارای اعلان و اولویت بالا قرار دهید.

 تمامی گزارشات و اتفاقات روی داده را در نمای کانبان ملاحظه نمایید.

مدیریت چرخه عمر محصول (PLM)

برنامه PLM چیتاک، قدرت ارتباطات اجتماعی سازمان را کنترل می کند تا شما بتوانید میان چند دپارتمان به طور موثرتر ارتباط برقرار کنید. هر فردی می تواند هر آنچه نیاز دارد را دنبال کرده، تایید کند و بر روی سند مشخص متمرکز شود. شما می توانید بر روی نسخه های مختلف یک لیست مواد کار کنید و پیگیری تغییرات را با نمای کانبان نرم افزار crm چیتاک را به بهترین روش دنبال کنید.

  مواد اولیه موردنیاز درهر مرحله را مدیریت و پیش بینی کنید.

نتایج کنترل کیفیت و تجزیه و تحلیل نمونه های اولیه را به ثبت برسانید.

قیمت تمام شده محصول در فاز توسعه را به دست آورید.

برنامه ریزی تعیین نیروی انسانی و ماشین آلات مورد نیاز را انجام دهید.

برنامه ریزی بازرسی محصول را به صورت دوره ای انجام دهید.

نرم افزار تولید عمر محصول
نرم افزار تولید کنترل کیفی

برنامه کنترل کیفیت

برنامه کنترل کیفیت چیتاک برای کسب و کارهایی که کیفیت را فاکتور مهم برای موفقیت خود می دانند مناسب است. می توانید برنامه های کنترل کیفی را برای ارزیابی کیفی در عملیات انبار (بازرسی هنگام دریافت و بازرسی نهایی هنگام خروج از انبار) و یا عملیات تولید (بازرسی در جریان اجرای فرآیندهای نرم افزار تولید) تعریف کنید. کارکنان می توانند هشدارهای کیفی را از کنترل پنل تنظیم و فعال کنند. به مانند سایر برنامه های نرم افزار crm چیتاک، برنامه ارزیابی کیفی با عملیات تولید و انبار کاملا یکپارچه است.

استاندارد برنامه ریزی و کنترل تولید را اجرا و اولویت بندی کنید.

معیارهای کنترل کمی و کیفی را ایجاد نمایید.

فرآیند صدور فرم و درخواست برای آزمایش کالا را بسازید.

نتایج آزمون و بررسی های انجام شده را به ثبت برسانید.

برنامه ریزی نمونه گیری را به صورت دوره ای و خودکار انجام دهید.

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید , تا شما را راهنمایی کنیم.

۱۷۳۰ ۹۱۰۱ ۰۵۱۰

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه نرم افزار CRM را اینجا بخوانید

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

سوالات متداول

مدیریت تولید در چیتاک بسیار آسان می باشد. در اینجا مدیران می توان به راحتی به مراکز کاری، خطوط مونتاژ و غیره دسترسی داشته باشند. بنابراین آنان می توانند به راحتی تولید را مدیریت و بصورت لحظه ای از هر اتفاقی در بخش تولید مطلع گردند.

هوش تجاری تولید چیتاک یک مغز فوق العاده است که تمام فعالیت های تولید، مراکز کاری و خطوط مونتاژ را بررسی می کند. همچنین به طور خودکار در مورد تعمیر، نگهداری، آسیب و غیره هشدار می دهد.

ابزار ضایعات در برنامه تولید به انتقال محصول آسیب دیده از محل انبار به محل ضایعات کمک می کند. برای اینکار از بخش ضایعات محصول، مقدار، مکان منبع و مکان مقصد را انتخاب و سپس تایید می کنید.

بله. تاخیر های تولید را می توان با استفاده از زمان تولید تنظیم کرد. علاوه بر این زمان تولید را می توان در فرم محصول ثبت نمود. روش دیگر برای جلوگیری از تاخیر، زمان تحویل امنیتی را برای برنامه ریزی سفارشات تولید تنظیم کنیم.

در برنامه تولید چیتاک گزینه ای برای استفاده از پیمانکاران فرعی در حین اجرای صورتحساب مواد برای فرآیند تولید وجود دارد. از مزایای پیمانکار فرعی می توان به انعطاف پذیری، هزینه نیروی کار، سرمایه گذاری محدود، تمرکز بر کسب و کار تخصصی خود و غیره را نام برد.

بله. ما می توانیم در زمان فروش یک سفارش ساخت ایجاد کنیم.

وقتی وارد برنامه تعمیر می شویم می توانیم کلیه سفارشات تعمیر را مشاهده کنیم. برای ایجاد سفارش تعمیر به آسانی یا یک کلیک فرم درخواست تعمیر باز شده و با تکمیل آن پیشنهاد تعمیر را برای مشتریان ارسال و از آنها تایید می گیریم.