پلتفرم منابع انسانی

نرم افزار منابع انسانی چیتاک

نرم افزار منابع انسانی چیتاک تمام آنچیزی که از نحوه آشنایی و استخدام با افراد مختلف، مصاحبه، جذب، قرارداد، حقوق و دستمزد، تنخواه، هزینه ایاب و ذهاب، ارتقا شغلی، مرخصی، مساعده، ارزیابی عملکرد و تعیین اهداف و مسیر دستیابی را به طور کامل پوشش می دهد.

برخی از مشتریان ما ..

نرم افزار مدیریت منابه انسانی چیتاک
نرم افزار حقوق و دستمزد
برنامه منابع انسانی چیتاک
برنامه مدیریت منابع انسانی
برنامه منابع انسانی
نرم افزار منابع انسانی

هر آنچه برای موفقیت در مدیریت منابع انسانی نیاز دارید در دسترس شماست

نرم افزار منابع انسانی و استخدام

فرآیند استخدام را به آسانی و از ابتدا تا مرحله قرارداد به راحتی در نرم افزار منابع انسانی چیتاک مدیریت کنید. موقعیت های شغلی را در سازمانتان تعریف و آنها را منتشر کنید تا متقاضیان رزومه خود را در پست سازمانی مورد علاقه و تخصصی شان ارسال کنند تا شما پایگاه داده ای از مهارت ها و رزومه ها بهمراه اسناد ضمیمه شده در نرم افزار CRM چیتاک داشته باشید.

 عناوین شغلی دلخواه را ایجاد و منتشر کنید .

 رزومه های دریافتی را تایید، رد یا در حال بررسی قرار دهید.

 قبل از انجام مصاحبه از طریق گردش کار تایید اولیه را دریافت کنید.

 امکان ایجاد تست شخصیت شناسی، کوییز و قرارداد را خواهید داشت.

 پرونده کاملی از متقاضیان به همراه سوابق و اسناد را بسازید.

نرم افزار منابع انسانی و استخدام
نرم افزار منابع انسانی حضور غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

حضور و غیاب کارمندان را می توان به طور کامل با نرم افزار منابع انسانی چیتاک مدیریت کرد. روش های مختلفی برای اعلام حضور وجود دارد. یکی از این روش ها اتصال به دستگاه حضور و غیاب است. از سایر روش ها ثبت حضور و غیاب از طریق خود برنامه است.

 خروجی دلخواهتان را بر اساس بازه زمانی مختلف دریافت کنید.

 میزان زمان مجاز تاخیر یا اضافه کاری را تعیین کنید.

 از طریق وبسرویس به دستگاههای دلخواه متصل شوید.

 گزارشات سفارشی سازی شده خود را بسازید.

 از یکپارچگی با نرم افزار حقوق و دستمزد لذت ببرید.

نرم افزار ثبت مرخصی

با نرم افزار منابع انسانی و مرخصی چیتاک، همه مرخصی های کارکنان خود را رهگیری کنید. کارمندان درخواست های خود را ثبت کرده و مدیران با چند کلیک آنها را تایید می کنند. مقدار مرخصی و حقوق و دستمزد هر یک از کارمندان بر این اساس بروز می شود. همچنین در صورت رد شدن درخواست دلیل آن شرح داده و به فرم نرم افزار crm اضافه می شود.

 بر اساس استحقاق، استعلاجی و غیره نوع مرخصی را مشخص کنید .

 با اتصال به حقوق و دستمزد مرخصی های بدون حقوق را اعمال کنید.

 مرخصی های تشویقی را مطابق با برنامه تشویقی محاسبه کنید.

 محاسبه مرخصی های دریافت شده، انتقال به زمان دیگر  را انجام دهید.

 گردش کار، فرآیند تایید و محاسبه را به صورت خودکار ایجاد کنید.

نرم افزار منابع انسانی مرخضی
نرم افزار منابع انسانی تایید

تایید سازمانی

درخواست های کارکنان سازمانتان را به راحتی با برنامه تاییدیه چیتاک مدیریت کنید. فرم درخواست های شما از قبیل ماموریت، خرید کالا، پرداخت، تایید قرارداد و غیره را در چند ثانیه از کارتابل خود ثبت و ارسال کنید. تایید کنندگان می توانند با یک کلیک آنها را تایید یا رد کنند. همچنین شما می توانید به راحتی انواع فرم های تاییدیه متناسب با نیاز سازمان خود را در نرم افزار crm چیتاک ایجاد کنید.

 فرم های دلخواه سازمانی خود را طراحی و ایجاد کنید .

 کاغذ را از فرآیند تایید و فرآیند کاری خود حذف نمایید.

 تمامی سوابق ثبت تایید یا پاراف درخواست ها را یکجا داشته باشید.

 امکان شروع گردش کار پس از تایید فرم دلخواه را دارید.

 سطح دسترسی لازم برای ارسال فرم و تایید آن را به افراد بدهید.

ارزیابی عملکرد کارکنان

ارزیابی عملکرد کارکنان سازمان را در نرم افزار منابع انسانی مدیریت کرده و فرم های ارزیابی را در چند ثانیه ایجاد کنید. می توانید ارزیابی دوره ای برای کارکنان ایجاد و از این طریق فرآیند انگیزشی را در شرکت خود حفظ کنید. می توانید برای طراحی فرم ها از قالب های آماده استفاده کنید یا آنها را به دلخواه خود در نرم افزار CRM چیتاک طراحی نمایید.

 شاخص عملکرد (KPI) را تعریف و ارزیابی را بر اساس آن انجام دهید .

 گیمیفیکیشن تعریف کنید و با تخصیص مدال از پرسنل قدردانی کنید.

 امکان ارتقا و پیشرفت را بر اساس دستیابی به اهداف ایجاد نمایید.

 در صورت عدم تحقق اهداف امکان بررسی وضعیت را خواهید داشت.

 با تخصیص امتیاز، ارزیابی صحیحی از ارزشمندی افراد بدست بیاورید.

نرم افزار منابع انسانی ارزیابی
نرم افزار منابع انسانی حقوق

نرم افزار حقوق و دستمزد

در نرم افزار حقوق و دستمزد چیتاک از طریق پیکربندی قراردادها و یکپارچگی آن با برنامه های مرخصی، حضور و غیاب، جدول زمانی و غیره اقدام به صدور فیش حقوقی برای هر کارمند کنید. از طریق این برنامه می توانید به راحتی پایه حقوقی، برنامه های کاری، مدت زمان کاری و سایر داده های مربوط به حقوق و دستمزد کارمندان را در نرم افزار crm چیتاک تنظیم کنید.

 از قالب های قراداد تمام وقت پاره وقت یا فریلنسری استفاده کنید.

 به کارمندان خروجی شفاف بر اساس فعالیت و دریافتی ارائه دهید.

 امکان تعریف قالب های فیش حقوقی یا کسر از حقوق را دارید.

 از واحدهای اندازه گیری متفاوت در محاسبه حقوق بهره بگیرید.

 در لحظه گزارش کاملی از تمامی فرآیند های ایجاد شده به دست آورید.

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید , تا شما را راهنمایی کنیم.

۱۷۳۰ ۹۱۰۱ ۰۵۱۰

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه CRM را اینجا بخوانید

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

سوالات متداول

بله. متقاضی ممکن است مراحل مختلف استخدام را طی کند و در هر مرحله اگر مشخص شود واجد شرایط یک موقعیت شغلی است، می تواند به کارمند تبدیل شود. برای اینکار در برنامه استخدام چیتاک در هر مرحله از استخدام کلید «ایجاد کارمند» را در دسترس خواهید داشت که با کلیک بر روی آن متقاضی به کارمند شما تبدیل خواهد شد.

بله. پس از ایجاد و اضافه شدن موقعیت شغلی و تکمیل تمامی جزئیات آن، می توان آن را در وب سایت منتشر کرد. برای اینکار می توانید گزینه منتشر شده را از فرم موقعیت شغلی فعال کرده یا از طریق گزینه وب سایت، خروجی صفحه را در سایت مشاهده کرده و سپس از طریق کلید کشوئی «منتشر شده» آن را در وضعیت انتشار قرار دهید.

بله. می توانید در فرم های ارزیابی عملکرد کارکنان مشخص کنید که این ارزیابی پس از ۶ ماه از عضویت کارمند یا مثلا ۶ ماه پس از آخرین ارزیابی، بطور خودکار برای ایشان ارسال شود.

مدیران می توانند در برنامه «کارمندان» با در فرم تخصصی هر کارمند کلید ارزیابی را کلیک کرده و فرم ارزیابی را برای ایشان ارسال و برنامه ریزی کنند.

بله. هنگامی که یک مدیر به یک کارمند منتصب شود، نمودار سازمانی آن کارمند بروز شده و در فرم کارمند قابل مشاهده است. همچنین در بخش چارت سازمانی کارکنان زیر مجموعه مستقیم ایشان نیز قابل مشاهده می باشد.

حقوق و دستمزد کارکنان در قرارداد ایشان تعریف می شود. برای اینکار از فرم کارمند و لیست قرارداد ها می توان قرارداد فعلی را مشاهده کرده یا اقدام به ایجاد قرارداد جدید کنیم. در هر قرارداد جزئیات حقوق در لیست حقوق و دستمزد قرارداد قابل تنظیم می باشد. 

بله. با فعال کرد ابزار فیش حقوقی دسته ای از تنظمیات پیکربندی برنامه حقوق و دستمزد، می توان اقدام به صدور دسته ای فیش حقوقی کرد. در این ابزار می توانیم کارکنان را در لیست های مختلف دسته بندی کرده و اقدام به صدور فیش حقوقی برای همه کارکنان لیست کنیم.

کارمندان در برنامه مرخصی و در داشبورد خود می توانند میزان مرخصی های تخصیص یافته موجود خود را به تفکیک مشاهده کنند (بعنوان مثال: استحقاق، تشویقی و غیره). علاوه بر آن می توانند درخواست مرخصی خود را ثبت (شامل نوع مرخصی، مدت، جانشین و غیره) و ارسال کنند. سپس مدیر مربوطه و مسئول منابع انسانی درخواست را ارزیابی کرده و اقدام به تایید را رد آن می کنند.

بله. در برنامه تاییدیه و از منوی پیکربندی به گزینه انواع تاییدها می رویم. در اینجا فهرستی از انواع تایید های موجودی قابل مشاهده می باشد. می توانیم اقدام به ایجاد نوع جدیدی کنیم. به عنوان مثال فرم درخواست شرکت در دوره آموزشی را ایجاد و در آن جزئیات مورد نیاز (محصول، تعداد، مکان، مشتری و غیره) را ثبت و همچنین تایید کنندگان فرم مذکور را به صورت سلسله مراتبی تعیین می کنیم.

برای بهبود عملکرد کارکنان می توان چالش ها خاصی را به گونه ای تنظیم کرد که اهداف مشخصی را در سازمان تعریف کنیم. و به افرادی که به این اهداف دست یابند مدال هایی اعطا شود. کلیه مدال های دریافتی کارمندان در پرونده آنها قابل مشاهده می باشد. همچنین می توان بابت مدال های دریافتی به آنها پاداش تخصیص داد.