کمپین های جذاب و اثر بخش با بازاریابی پیامکی چیتاک

کمپین‌های چند مرحله‌ای با اهداف مشخص ایجاد و در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال کنید و مطمئن باشید ۱۰۰ درصد مخاطبین پیام شما را دریافت خواهند کرد.

بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی چیتاک

بازاریابی پیامکی چیست؟

مهم‌ترین تفاوت بازاریابی پیامکی چیتاک با پنل ارسال SMS انبوه در نوع اجرا و اهداف از پیش تعریف شده هر مرحله است. هر کمپین شامل ارسال برای مخاطبین و جامعه هدف مشخص، محتوای اختصاصی و دریافت بازخوردهای دلخواه است. پس از انجام هر مرحله و دریافت بازخورد مورد نظر امکان شروع فرآیند در سایر بخش‌های نرم افزار CRM چیتاک وجود دارد.

بازاریابی پیامکی چیتاک
اجرای کمپین‌های بازاریابی

کمپین هدفمند

موفقیت اجرای کمپین‌های بازاریابی پیامکی چیتاک به دلیل انتخاب دقیق جامعه هدف تضمین شده است. مخاطبین اجرای کمپین بر اساس دسته بندی‌های مختلف نظیر سن، شهر، علاقه مندی‌ها، شغل، تیپ‌های شخصیتی، محصولات درخواستی و بسیاری دیگر از شاخص‌های مهم در دریافت بازخوردهای دلخواه تقسیم بندی می‌شوند.

فرآیند سفارشی

بازاریابی پیامکی چیتاک مجموعه ای از فعالیت‌ها و گام‌های متغیر است که بر اساس نتایج و بازخوردهای به دست آمده امکان ایجاد تغییرات دلخواه در مسیر دستیابی به اهداف را فراهم می‌آورد. کمپین‎ها می‌توانند دارای URL اختصاصی، الگوی پاسخ به پیامک منحصر به فرد یا پاسخ‌های از پیش تعریف شده در هر یک از مراحل باشند.

سفارشی سازی بازاریابی پیامکی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید، تا شما را راهنمایی کنیم.

۹۱۰۱۱۷۳۰ ۰۵۱۹

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سی آر ام ابری چیتاک با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

ابزارهای کاربردی در نرم افزار بازاریابی پیامکی چیتاک

ارسال بلک لیست

با استفاده از سرشماره های خدماتی و تبلیغاتی برای تمامی مخاطبین بدون محدودیت پیامک بفرستید.


نرخ کلیک

برای صفحات فرود خود لینک اختصاصی بسازید و در صورت کلیک روی آن، نرخ کلیک پیامک های ارسالی را بسنجید.


ارسال دوره ای

طبق الگوی از پیش تعیین شده پیامک های متفاوت را بر اساس زمان بندی مشخص ارسال کنید.

گزارشات

گزارش کاملی از پیامک های ارسال شده، تحویل شده و پاسخ داده شده در پرونده مشتریان خواهید داشت.

ارسال هدفمند

همواره می توانید بر اساس دسته بندی های مختلف مانند، سن، جنسیت، زمینه فعالیت، میزان خرید و... اقدام به ارسال کنید

نظرسنجی

امکان طرح سوال و دریافت پاسخ و ارائه گزارشات و نمودارهای پیشرفته در این سیستم فراهم است.

ارتباط دوطرفه

این امکان شما را قادر می‌سازد تا در یک مکالمه دو طرفه با مشتریان شرکت کنید و به سؤالات یا نگرانی‌های آنها پاسخ دهید.

یکپارچه سازی با سی آر ام

تمام اطلاعات کمپین ها در نرم افزار سی آر ام ثبت شده و تولید سرنخ و بایگانی در پرونده مشتریان به صورت خودکار انجام می شود.

سوالات متداول

از مزایای استفاده از نرم افزار بازاریابی پیامکی چیتاک می توان به افزایش تعامل با مشتری، بهبود ارتباطات مشتری، افزایش فروش و درآمد، بهبود آگاهی از برند و توانایی ردیابی و سنجش میزان موفقیت کمپین های بازاریابی پیامکی اشاره کرد.

هنگام انتخاب یک نرم افزار بازاریابی پیامکی، به دنبال ویژگی هایی مانند مدیریت تماس، الگوهای پیام، زمان بندی، اتوماسیون، گزارش دهی و ادغام با سایر ابزارهای بازاریابی باشید.

بله، نرم افزار بازاریابی پیامکی چیتاک با سایر ابزارهای بازاریابی مانند نرم افزار بازاریابی ایمیلی، سیستم های CRM و ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی یکپارچه است. این موضوع می تواند به کسب و کارها کمک کند تا تلاش های بازاریابی خود را ساده کرده و استراتژی بازاریابی کلی خود را بهبود بخشند.

نرم افزار بازاریابی پیامکی چیتاک شامل ویژگی های گزارش و تجزیه و تحلیل است که به کسب و کارها اجازه می دهد معیارهایی مانند نرخ باز کردن، نرخ کلیک و نرخ تبدیل را ردیابی کنند. با تجزیه و تحلیل این معیارها، کسب‌وکارها می‌توانند موفقیت کمپین‌های بازاریابی پیامکی خود را اندازه‌گیری کنند و برای بهبود کمپین‌های آینده تنظیماتی را انجام دهند.

نرم افزار باشگاه مشتریان چیتاک مناسب چه کسب و کارهایی می باشد؟

اجرای برنامه باشگاه مشتریان از هر نوع و روشی برای تمامی کسب و کارها پیشنهاد می‌گردد. خرده فروشی‌ها می‌توانند با اجرای برنامه‌های مناسبتی و تقویمی مشتریان را حفظ و تکریم کنند و کسب و کارهای بزرگ‌تر با استفاده از برنامه‌های متنوع نرم افزار اتوماسیون باشگاه مشتریان چیتاک امکان رفتارشناسی، گرفتن بازخورد، بازیکاری و بسیاری از برنامه‌های متنوع دیگر را در دستور کار خود خواهند داشت.

درخواست دمو

همین الان شروع نمایید و یا برای مشاوره رایگان با چیتاک تماس بگیرید.