از امکانات نرم افزار سی ار ام چیتاک به صورت آفلاین هم استفاده کنید

با استفاده از راهکار اجرایی on-premises استقرار بر روی سرورهای محلی می توانید از تمامی امکانات نرم افزار سی ار ام چیتاک به صورت آفلاین در شبکه داخلی استفاده کنید.

امکانات نرم افزار سی ار ام چیتاک

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید , تا شما را راهنمایی کنیم.

۹۱۰۱۱۷۳۰ ۰۵۱۹

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار سی ار ام چیتاک با ما تماس بگیرید.

مشاورین و کارشناسان نرم افزار CRM چیتاک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

سی ار ام on-premises چیست؟

نرم افزار سی ار ام on-premises چیتاک به نوعی از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) اشاره دارد که به جای میزبانی و دسترسی از طریق یک سرویس مبتنی بر ابر یا فروشنده شخص ثالث، بر روی سیستم ها یا سرورهای رایانه ای خود مشتری نصب و اجرا می شود.
با نرم افزار سی ار ام on-premises، سازمان ها مسئول خرید و نگهداری مجوزهای سخت افزاری و نرم افزاری خود و مدیریت امنیت داده ها و پروتکل های پشتیبان هستند. نرم‌افزار سی ار ام on-premises چیتاک معمولاً توسط سازمان‌های بزرگ‌تری استفاده می‌شود که زیرساخت‌ها و منابع فناوری اطلاعات برای پشتیبانی از نرم‌افزار و نیازهای مدیریت داده‌های یک سیستم داخلی را دارند. همچنین ممکن است توسط شرکت هایی ترجیح داده شود که به سطوح بالایی از سفارشی سازی نیاز دارند یا دارای الزامات امنیتی منحصر به فرد داده و انطباق هستند.

سی ار ام on-premises چیست؟
نیازمندی های سی ار ام on-premises

نیازمندی های سی ار ام on-premises

سخت افزار : برای اجرای نرم افزار سی ار ام on-premises چیتاک باید سخت افزار مناسب را در اختیار داشته باشید. این موارد شامل سرورها، دستگاه های ذخیره سازی و تجهیزات شبکه می شود.
سیستم عامل : برای اجرای نرم افزار سی ار ام on-premises چیتاک باید یک سیستم عامل مناسب روی سخت افزار خود نصب کنید.سیستم عامل مورد استفاده در نرم افزار سی ار ام چیتاک لینوکس است.
سیستم مدیریت پایگاه داده : شما باید یک سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) برای ذخیره و مدیریت داده ها در نرم افزار CRM داشته باشید.
کارکنان فناوری اطلاعات : برای مدیریت و نگهداری نرم افزار سی ار ام چیتاک باید یک یا چند همکار فناوری اطلاعات داشته باشید.
امنیت : باید مطمئن شوید که نرم افزار سی ار ام ایمن و در برابر تهدیدات احتمالی محافظت می شود. مواردی مانند پیاده سازی فایروال ها، نرم افزار آنتی ویروس و سایر اقدامات امنیتی برای محافظت از داده های ذخیره شده در سیستم CRM است.

مزایای نرم افزار سی ار ام on-premises

سفارشی سازی : نرم افزار سی ار ام on-premises چیتاک امکان سفارشی سازی بیشتر را فراهم می کند. شرکت‌ها می‌توانند نرم‌افزار را متناسب با نیازهای تجاری خاص خود تنظیم کنند و آن را با زیرساخت‌های فناوری اطلاعات موجود خود ادغام کنند.
کنترل : شرکت ها کنترل بیشتری بر نرم افزار دارند و می توانند آن را مطابق با فرآیندهای تجاری منحصر به فرد خود سفارشی کنند. همچنین می توانند دسترسی و مجوزهای کاربر را سفارشی کنند و اطمینان حاصل کنند که فقط کاربران مجاز به داده های مشتری دسترسی دارند.
قابلیت اطمینان : از آنجایی که نرم افزار سی ار ام on-premises چیتاک بر روی سرورهای خود شرکت نصب و میزبانی می شود، به اتصال به اینترنت یا خدمات مبتنی بر ابر متکی نیست. این امر امکان قطعی را کاهش می دهد و تضمین می کند که نرم افزار همیشه در دسترس کاربران باشد.
هزینه : در حالی که نرم افزار سی ار ام on-premises چیتاک نیاز به سرمایه گذاری اولیه در سخت افزار و نرم افزار دارد، ممکن است در دراز مدت مقرون به صرفه تر باشد، به خصوص برای سازمان های بزرگتر. هزینه میزبانی نرم‌افزار ثابت است و برخلاف راه‌حل‌های مبتنی بر ابر، هیچ هزینه اشتراک دائمی وجود ندارد.

مزایای نرم افزار سی ار ام on-premises

چرا سی ار ام on-premises چیتاک؟

استفاده آفلاین

بدون نیاز به برقراری اینترنت و تنها با استفاده از شبکه محلی خود از امکانات چیتاک استفاده کنید.


استقرار در محل

امکان پیاده سازی و اجرای نرم افزار سی ار ام چیتاک بر روی سرور داخل سازمان میسر است.


امنیت

با توجه به انتقال اطلاعات در محیط شبکه داخلی سازمان از امنیت بیشتری برخوردار شوید.


سرعت

با توجه به عدم وابستگی به پهنای باند اینترنت، اطلاعات با سرعت بیشتری در شبکه داخلی متصل می شوند.

اتصال به تجهیزات

نرم افزار سی ار ام on-premises چیتاک امکان ارتباط با سایر تجهیزات مانند پوز، حضور غیاب و... دارد.


لایسنس مادام العمر

با خرید لایسنس نرم افزار سی ار ام از امکانات آن به صورت مادام العمر در شبکه داخلی خود استفاده نمایید.

پشتیبان گیری

تمامی اطلاعات ثبت شده در چیتاک به صورت مشخص بکاپ گیری شده و قابلیت استفاده مجدد را دارد.


استفاده از منابع کم

با توجه به توسعه بهینه چیتاک، امکان پیاده سازی آن با ۱ تا ۲ هسته cpu و ۴ تا ۸ گیگ رم حافظه نیاز است.

استفاده تحت وب

امکان استفاده از چیتاک روی مرورگرهای تحت وب انواع لپ تاپ، تبلت و موبایل شبکه داخلی وجود دارد.


سوالات متداول (FAQ)


هر یک از افراد سازمان در صورتی که خارج از مجموعه باشند از طریق اینترنت و اتصال به سرور مورد نظر امکان دسترسی به چیتاک را خواهند داشت. در نظر داشته باشید در صورتی که اینترنت سرور مورد نظر به هر علت قطع باشد امکان استفاده از نرم افزار وجود نخواهد داشت.

نرم افزار crm چیتاک با دارا بودن امکان تخصیص فضای کاری مختلف امکان استفاده از چندین شرکت یا سازمان با یک پلتفرم را فراهم می آورد. هر یک از دفاتر یا شرکت ها می توانند سطوح دسترسی و فرآیندی خود را داشته باشند و در عین حال با یکدیگر در ارتباط باشند.

با توجه به توسعه بهینه نرم افزار برای استفاده ۲۰ کاربر به ۴ گیگ رم و ۲ هسته cpu و سیستم عامل لینکوس مورد نیاز است.

خدمات پشتیبانی در سال اول رایگان و در سال های بعد با پرداخت ۲۰ درصد از مبلغ نرم افزار قابل دریافت است. لازم به توضیح است که دریافت خدمات پشتیبانی الزامی نیست.


نرم افزار سی ار ام نصبی مناسب چه کسب و کارهاییست؟

با توجه به ضرورت وجود زیرساخت های مناسب همچون سرور، سوییچ و سایر زیرساخت های شبکه محلی و همچنین نیروی فنی متخصص و صرف هزینه های بیشتر به منظور تهیه لایسنس نرم افزار و استقرار کامل در محل مشترک به طور کلی این سرویس مناسب کسب و کارها یا سازمان های متوسط و بزرگ است. نرم افزار سی ار ام on-premises امکان استفاده برای کسب و کارهای کوچک را نیز دارد اما با توجه به موارد مطرح شده استفاده از نرم افزار ابری گزینه مناسب تری برای این نوع از کسب و کارهاست.

همین الان شروع نمایید و یا برای مشاوره رایگان با ما در تماس بگیرید.
نرم افزار سی ار ام نصبی