کانال سازمانیلیست تمام کانال سازمانی های ایجاد شده توسط کاربر در قسمت کانال ها در سمت راست داشبورد موجود است.

راهنمای ساخت کانال سازمانی در نرم افزار سی آر ام


پیوستن به کانال سازمانی   روش اول

گزینه به علاوه را انتخاب کنید تا صفحه ای با نواری برای نوشتن کلمه مورد نظر باز شود. نام کانال مورد نظر را جستجو کنید و اگر جزو کانال های عمومی باشد با کلیک بر روی نامش عضو کانال می شوید.

تعریف کانال در نرم افزار سی آر ام 


   روش دوم

با فشار دادن نماد تنظیمات در نزدیکی بخش کانال ها به پنجره کانال ها هدایت می شوید.

مشاهده کانال چت در نرم افزار سی آر ام

تمام کانال سازمانی های ایجاد شده در پنجره جدید قابل دسترسی هستند. همچنین می توانید با کلیک بر روی نماد پیوستن در داخل کادر کانال، وارد آن شوید.

ساخت کانال گفتگو در نرم افزار سی آر ام


ایجاد کانال جدیدبرای ساخت یک کانال جدید در همان صفحه تنظیمات بر روی نماد ایجاد کلیک کنید.

یک پنجره جدید در مقابل شما ظاهر می شود و نام کانال را در قسمت نام گروه وارد کنید. همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است، می توانید جزئیات یک کانال را در قسمت توضیحات اعمال کنید.

تعریف کانال در نرم افزار چت

ما می توانیم جزئیات مهم یک گروه را در برگه حریم خصوصی مدیریت کنیم. کاربران می‌توانند دنبال‌کنندگان یک گروه را به‌عنوان همگان، فقط افراد دعوت‌ شده و گروه منتخب کاربران انتخاب کنند، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

در اینجا، گروه را برای همه افراد داخل بخش حریم خصوصی تنظیم می کنیم. کاربران می توانند جزئیات گیرنده گروه را در زیر برگه اعضا اضافه کنند. برای افزودن یک عضو جدید، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، روی گزینه افزودن سطر جدید در داخل تب اعضا کلیک کنید.

اضاف شدن اعضا به کانال گفتگو

پس از اعمال جزئیات ضروری کانال عمومی همانطور که در تصویر قابل مشاهده است، روی دکمه ذخیره در سمت راست قسمت بالایی صفحه کلیک کنید.

امکانات کانالما می توانیم گزینه های مختلفی را در بالای پنجره کانال مشاهده کنیم.

راهنمای ایجاد کانال در چت درون سازمانی

  • برقراری تماس گروهی با کلیک بر روی نماد تماس (اولین گزینه از سمت راست) در داخل کانال امکان پذیر است. 
  • علاوه بر این، می‌توانید یک تماس ویدیویی گروهی را با انتخاب نماد تماس ویدیویی (دومین گزینه از سمت راست)، همانطور که در تصویر فوق ارائه شده است، شروع کنید.
  • برای افزودن یک کاربر جدید به کانال عمومی، نماد افزودن کاربران (سومین گزینه از سمت راست) را فشار دهید و یک کادر جدید در مقابل شما ظاهر می شود. در کادر جدید، افراد مورد نیاز خود را انتخاب کنید و نماد دعوت به کانال را فشار دهید. به این ترتیب می توانید افراد بیشتری را به یک کانال خاص دعوت کنید.
  • شما همچنین جهت اطلاع از اعضای کنونی کانال می توانید با انتخاب نماد لیست اعضا (چهارمین گزینه از سمت راست) به آن دسترسی پیدا کنید.