پایگاه دانش (راهنما)

خلاصه ای از امکاناتبرنامه معاملات برنامه‌ای برای مدیریت ارتباط با مشتری است که بر روابط تجاری متمرکز است. این برنامه ابزاری پویا برای نظارت بر تمامی روابط و تعاملات سازمان شما با انواع مشتریان توسعه یافته است.

بنابراین قبل از هر چیز اجازه دهید ویژگی های مختلف برنامه معاملات چیتاک را بصورت خلاصه معرفی کنیم.رابط کاربری پیشرفته


یک رابط کاربری پیشرفته به خوبی توسعه یافته برای مدیریت کامل هر عملیات در برنامه معاملات ساخته شده است. کانبان صفحه اصلی فعالیت های قیف فروش را به نمایش می‌گذارد و مقدماتی را برای اتصال هر عملیات به یکدیگر فراهم می کند.


امکانات فیلترینگ


تقریبا تمام برنامه‌های چیتاک دارای گزینه فیلتر هستند. امکانات فیلتر پیشرفته بهترین ویژگی برای کشف داده های خاص مورد نیاز شما است. همچنین فضایی برای مرتب سازی اطلاعات با استفاده از گزینه های «جستجو»، «فیلترها» و «گروه بندی بر مبنای» در دسترس است.


نمایش داده‌ها به اشکال متفاوت


برنامه معاملات به ارائه کارای جلوه های بصری برای کاربران خود اهمیت می دهد بنابراین می‌توانید داده‌ها را در قالب‌های متفاوت مانند نمای کانبان، فهرست، تقویم، پیوت، نمودار، گانت، داشبورد یا بر اساس فعالیت ها مشاهده کنید.


برنامه ریزی فعالیت


شما این امکان را دارید که به راحتی فعالیت های مختلفی را (مانند جلسات، تماس ها، ایمیل ها، کارهای انجام شده، یادآوری و…) برای سرنخ های تولید شده تعیین کنید. به طوری که بتوانید آنها را به طور موثر به مشتریان بالقوه تبدیل کنید. این برنامه همچنین یک تقویم پیشرفته برای برنامه ریزی سریع فعالیت های خود در اختیار شما قرار می دهد.سفارشی سازی قیف فروش


برنامه معاملات چیتاک شامل یک قیف فروش سازماندهی شده است که تمام اطلاعات موجود در سرنخ ها را مدیریت می کند. سرنخ های جدید بر اساس پیشرفت آنها در مراحل مختلف مرتب می شوند. مازاد بر آن ویژگی کشیدن و رها کردن هر سرنخ در مراحل متفاوت به شما کمک می کند تا وظایف خود را سریع مدیریت کنید. شما همچنین می توانید مراحل متفاوت در قیف فروش را با افزودن، حذف یا ویرایش بر اساس نیازهای مورد نظر تغییر دهید یا مراحلی فرعی بر اساس خواسته های کسب و کار خود ایجاد کنید.


بررسی دلایل شکست


چیتاک نه تنها به برنده شدن یک سرنخ (تبدیل شدن سرنخ به فرصت فروش) اهمیت می دهد، بلکه به تجزیه و تحلیل دلایل از دست رفته نیز توجه می کند. به طوری که دید واضحی نسبت به محدودیت های سازمان خود داشته باشید و بتوانید راه حل های مناسب را بیابید.


تولید سرنخ خودکار


امکانات برنامه معاملات چیتاک به گونه ای است که می توانید به طور خودکار از ایمیل ها، تماس ها، فرم های وب سایت و … سرنخ ایجاد کنید.

دریافت خروجی


برنامه معاملات چیتاک به شما این امکان را می دهد که به راحتی سرنخ ها را به یک فایل XLSX وارد کنید.


امتیازدهی


گزینه امتیازدهی سرنخ، بینش کاملی برای الویت بندی سرنخ ها بر اساس معیارهای خاص مانند اورژانسی بودن پیگیری، میزان اهمیت، پتانسیل بیشتر برای کسب درآمد و ... می دهد.


مدیریت گزارش


امکانات گزارش‌ دهی موجود در برنامه معاملات چیتاک گزارش‌های مربوط به تمام عملیات‌های مختلف را نمایش می‌دهد. تنوع پارامترهای موجود در برنامه همچنین به شما کمک می کند تا گزارشات کلی را در یک نگاه تحلیل کنید.