پروفایل من


جهت دسترسی به «پروفایل من» بر روی نام کاربری در نوار بالای پنل کلیک کرده و گزینه مربوطه را انتخاب کنید.از این طریق شما می‌توانید به مجموعه اطلاعات و تنظیمات اکانت کاربری خود دسترسی پیدا کنید.

پروفایل نرم افزار چیتاک

در پروفایل نرم افزار این قسمت شامل اطلاعات کلی اکانت شما مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، عکس پروفایل و … است.


حساب کاربری نرم افزار crm چیتاک

در نوار بالایی پروفایل سه دکمه وجود دارد که به ترتیب از راست به چپ برای ثبت هرگونه درخواست، مرخصی و تخصیص درخواست تعیین شده است. شما با انتخاب آن و تعیین مورد درخواستی می‌توانید از طریق این میانبرها درخواستتان را ثبت کنید.


در قسمت میانی صفحه با انتخاب گزینه اقدام شما به مجموعه اقداماتی دسترسی پیدا میکنید که احتمال می‌رود کاربرد بیشتری داشته باشد.
حساب کاربری نرم افزار سی آر ام چیتاک

این اقدام‌ها شامل:

  • قواعد تحلیلی
  • وظایف محول شده : دسترسی سریع به بخش وظایف جهت پیگیری
  • غیرفعالسازی اهراز هویت two-factor (رمز دو مرحله ای)
  • ارسال دستورالعمل ریست رمز عبور : برای تغییر رمز عبوردر قسمت پایینی صفحه بخش‌هایی وجود دارد که هر یک برای ذخیره سازی و کنترل یکسری اطلاعات و تنظیمات تعبیه شده است.

تنظیمات


تنظیمات نرم افزار سی آر ام

شما می‌تواند تعیین کنید که اعلان های چیتاک را از چه طریق دریافت کنید و ایمیل مورد نظر یا زبان برنامه و منطقه جغرافیایی و… مطابق فیلدی که مشخص شده است، تعریف کنید.امنیت کاربری


امنیت کاربری نرم افزار سی آر ام

این بخش از پروفایل جهت حفظ امنیت حساب شما قرار داده شده است تا بتوانید رمز عبور خود را تغییر و یا احراز هویت دو مرحله‌ای را برای کاهش احتمال هک شدن حساب کاربری فعال کنید.اطلاعات کاری پروفایل


اطلاعات حساب کاربری نرم افزار سی آر ام

در این قسمت پروفایل اطلاعات بیشتر و جزئی تری درباره موقعیت شغلی و محل کار شما وارد می‌شود.اطلاعات خصوصی


اطلاعات حساب کاربری

بخش اطلاعات خصوصی پروفایل که پر کردن آن اجباری نیست، شامل اطلاعات بیشتر و جزئی تر شخصی بوده که بنا به تمایلتان می‌توانید آن را تکمیل کنید.تنظیمات منابع انسانیدر این قسمت نوع حساب کاربری شما مطابق موقعی شغلی تعیین می‌شود و کد شناسایی برای شما تعیین میگردد.