قابلیت های اتوماسیون بازاریابی که در هنگام خرید crm باید به آن توجه کنیم
26 آبان, 1401 توسط
قابلیت های اتوماسیون بازاریابی که در هنگام خرید crm باید به آن توجه کنیم
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

هر گاه بخواهیم در مورد موفقیت کسب و کار ها سخن بگوییم احتمالا چند برند را مثال میزنیم، برند هایی که شناخته شده هستند و این معروفیت از سمت مشتریان  در خصوص رضایت بالا و خرید بسیار زیاد آن ها است. پس باید در قدم اول پس از مطالعه جمله قبل متوجه این امر شوید که جذب یک مشتری و حفظ او برابر است با موفقیت صد درصدی یک مجموعه. برای رسیدن به موفقیت پس از خرید crm باید از ابزار های مفید و متنوعی جهت انجام  فعالیت هایی از جمله جمع‌ آوری داده‌ ها، مدیریت کمپین ها، پرورش سرنخ و تجزیه و تحلیل استفاده نمود. در این قسمت ما کارایی نرم افزار اتوماسیون بازاریابی را می بینیم.

برای توضیح بهتر در خصوص تعریف نرم افزار بازاریابی می توان اینگونه عنوان نمود؛ ابزار هایی که در کمک به مشاغل برای با موفقیت به اجرا در آوردن کمپین های بازاریابی استفاده می شوند گویند. کلیه کسی و کار ها برای بهره وری بهتر می توانند از این ابزار مفید و پر کاربرد نهایت استفاده را ببرند و تمام سرنخ ها را به مشتریان تبدیل کنند. همچین باید گفت که با این نرم افزار می توان فعالیت های تکراری را حذف و در اتلاف وقت صرفه جویی نمود.

مزایای استفاده از اتوماسیون بازاریابی برای کسب و کار 

در ابتدا سخن باید به این مورد اشاره نمود که خرید crm و به کار گرفتن اتوماسیون بازاریابی امروزه یک امر ضروری تبدیل شده است. چرا که با خرید crm و نرم افزار اتوماسیون بازاریابی می توان علاوه بر بازسازی کمپین های بازاریابی به خودکار سازی فرآیند ها نیز کمک می کند. این نرم افزار کلیه فعالیت های تکراری نظیر؛ امور پیگیری، پایپ لاین فروش و تولید سرنخ را از فعالیت های دیگر جدا کرده و حذف کند با این عمل ما دیگر زمان و انرژی خود را بر روی برنامه های تکراری نمی گذاریم.

موضوع مهم برای هر کسب و کار درآمد بالا است که می توان با این نرم افزار به درآمد بالا رسید. همچنین در نحوه ارتباط با مشتریان نیز به ما کمک بسیاری می کند.

نرم افزار crm علاوه بر موارد ذکر شده در خطوط بالا می تواند به کسب و کار ها در افزایش بازگشت سرمایه، رضایت مشتری، توسعه بخشی و رشد بالا نیز کمک بسیاری کند. مزیت های نرم افزار اتوماسیون بازاریابی به شرح زیر است؛

کاهش دادن هزینه‌ های مختلف با خرید crm

یک چالش بزرگ در کسب و کار ها وجود زمان طولانی و همچنین منابع کافی جهت بازاریابی است. اما در مقابل ما کسب و کار هایی را می بینیم که همچنان از روش های سنتی و دستی برای جمع آوری اطلاعات تماس ها استفاده می کنند. چرا زمانی که می توانیم به راحتی و با استفاده از این نرم افزار به کلیه این امور ها در زمان کوتاه برسیم به سراغ کار های دشوار رفته و زمان و انرژی خود را صرف آن فعالیت ها نکنید.

مهم است بدانید که این نرم افزار تنها در زمان صرفه جویی نمی کند چرا که منابع مورد نیاز برای انجام کار های بیشتر را هم فراهم می سازد. می توانید با کاهش هزینه ها روبرو شوید به طوری که با استخدام ده ها نفر برای جمع آوری اطلاعات فقط کافی است که از این نرم افزار استفاده نمایید تا همان کار ها با یک دستگاه پیش برود.

رسیدن به درآمد بالا

تولید کردن و پرورش سرنخ های بسیار

جمع آوری داده های مناسب جهت تصمیم گیری های هوشمندانه

سفر مشتری شخصی سازی شده

مشاهده هماهنگی بسیار در میان تیم های بازاریابی و فروش

صرفه جویی در زمان از دیگر امکانات این نرم افزار پر کاربرد هستند.

هدف از ساخت و طراحی این نرم افزار  را می توان اینگونه بیان نمود که به بازار آمده است تا کلیه فعالیت ها را ساده تر و سریع تر  انجام دهد.

در زمان تهیه نرم افزار بازاریابی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اگر شما نیز به فکر خرید این نرم افزار بی نظیر هستید بهتر است در زمان خرید نکاتی را توجه نمایید نکاتی مانند:

ثبات داشتن و قابل اطمینان بودن، یعنی مطمئن شوید نرم افزاری را که می خواهید تهیه نمایید بدون شک نتایج ثابتی را به شما عرضه می کند یا خیر.

خرید crm

در خصوص مورد دوم به قابلیت ها و تعداد ویژگی‌ های نرم افزار بپردازید، اینگونه می توانید یک نرم افزار با ویژگی های مهم و بر حسب نیاز داشته باشید.

پشتیبانی مشتری

مورد مهم و حیاتی برای کسب و کار هایی که به کمک و پشتیبانی در خصوص نرم افزار نیاز دارند است.

تجربه کاربری

راحتی آموزش و یادگیری جهت استفاده از این  نرم افزار در چه حدی است.

نظرات مشتری با بکار گیری این نرم افزار در کسب و کار چگونه است

مهم است یک نرم افزار قابلیت ادغام و یکپارچگی داشته باشد

قیمت خرید crm

این نرم افزار با قیمت مناسب در برابر امکاناتی که به  ما ارائه می دهد برخوردار است یا خیر.

و...

کاربران گرامی از اینکه تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمودید از شما سپاس گذاریم و لازم است تا نکاتی در خصوص نحوه خرید نرم افزار ها برای شما عزیزان در انتهای مقاله شرح دهیم:

برای خرید هر نرم افزاری می بایست ابتدا شرایط و نیاز های مجموعه خود را بررسی نموده و سپس به سراغ نرم افزار و یا ابزاری برویم که دقیقا در رفع همان نیاز ها طراحی شده و به ما کمک بسیاری می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره کامل در خصوص تهیه نرم افزار ها بر اساس نیاز های خود لازم است که تنها با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید و ثبت در خواست های خود را با پیشنهاد از سوی یک مشاور متخصص انجام دهید.قابلیت های اتوماسیون بازاریابی که در هنگام خرید crm باید به آن توجه کنیم
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 26 آبان, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن