5 دلیل برای اینکه سی آر ام ابری چیتاک مناسب کسب و کار شماست
30 مرداد, 1401 توسط
5 دلیل برای اینکه سی آر ام ابری چیتاک مناسب کسب و کار شماست
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

سی آر ام ابری چیتاک یا که با علم مدیریت ارتباط با مشتری ایجاد شده است در واقع تفکریست که بر اساس ایجاد فرآیندهای دلخواه امکان دستیابی به مشتریان بالقوه، معرفی محصولات و خدمات، فروش و بازرگانی و همینطور موضوعات مرتباط با وفادار سازی و طرفدار سازی مشتریان را فراهم می آورد. امروزه سی آر ام ها به شکل بسیار ساده و روان بر اساس ارائه پلتفرم های نرم افزاری مشخص در اختیار عموم افراد و سازمان ها قرار گرفته است و هر یک از مدیران سازمان ها می توانند بر اساس جنس و مدل مشتریان آن ها را به نتایج دلخواه برسانند.

سی آر ام ها از بخش های مختلف و متوعی تشکیل شده اند. کمپین های تبلیغاتی، ابزارهای ارتباطی، انبار، مالی، صدور فاکتور و پیش فاکتور، پشتیبانی و تیکتینگ، نرم افزار فروش و... از مهم ترین بخش های سی آر ام چیتاک به شمار می روند.


برای فروش بیشتر آماده اید؟

سی آر ام ابری چیتاک بر اساس اتصال به وبسایت می تواند گزارش دقیقی از عملکرد بخش های مختلف وبسایت به شما ارائه دهد. ارائه گزارشات آماری از تعداد بازدید وبسایت و صفحات پربازدید می تواند دید جامعی از وضعیت عملکرد این افراد در اختیار شما قرار دهد.


کمپین های بازاریابی سی آر ام ابری چیتاک را از یاد نبرید

سی آر ام ابری چیتاک امکان اتصال به تمام پیام رسان ها، ایمیل و سرویس های پیامک, چت و فکس را داراست. ابزارهای ارتباطی نظیر انچه گفته شد ابتکار عمل را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت تمایل به برگزاری کمپین های بازاریابی به راحتی با مخاطبین دلخواه ارتباط برقرار کرده و از نتایج به دست آمده لذت ببرید


پرونده فرصت فروش، برگ برنده شماست

در سی آر ام ابری چیتاک هر یک از مشتریان دارای پرونده دقیقی از وضعیت فروش و درآمدهای سازمان هستند. مشتریان بر اساس اهداف بازاریابی و تمایل به خرید سرویس های مد نظرشان در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند و امکان پیشرفت درصد خرید بر اساس شاخص های رفتاری میسر است. مدیران کسب و کارها بر اساس پرونده های مشتریان و درصد های احتمالی خرید امکان تخمین درآمدهای احتمالی بر اساس ماه و سال را دارا هستند.

سی آر ام ابری چیتاک


بایگانی مشتریان، همه چیز در یک جا

مشتریان بر اساس اطلاعات حقیقی یا حقوقی امکان قرار گیری در گروههای مختلف را دارند. هر یک از پرونده های شامل اطلاعات دقیقی از نام و مشخصات گرفته تا اطلاعات آدرس، تیپ شخصیتی، شبکه اطلاعاتی از افراد آشنا و ذینفعان می شود. همچنین تمامی جزییات مرتبط با مشتریان نظیر فایل صدای صحبت های انجام شده، جلسات برگزار شده و اسناد و مستندات به صورت تجمیعی در این پرونده قابل مشاهده است.


باشگاه مشتریان خودتان را بسازید

امروزه سی آر ام تنها منحصر و در اختیار افراد و سازمان ها نیست بلکه مشتریان شما نیز بخشی از کاربران سی آر ام شما هستند. از این رو استفاده از وب اپلیکیشن ها به منظور برقراری ارتباط با سی آر ام امری ضروری و حیاتی به شمار می رود. وبا پ ها می توانند اطلاعاتی مانند سفارش های انجام شده، پرداختی ها، تیکت های ثبت شده و همچنین مواردی مانند اطلاعات کسب شده بر اساس تعداد یا حجم سفارشات و دسته بنده مشتریان در گروههای طلایی، نقره ای یا برنزی را شامل شود.

امکانات سی آر ام ابری چیتاک :

  • وب سایت
  • اپ باشگاه مشتریان
  • مالی و حسابداری
  • اتصال با ویپ
  • وبسرویس 
  • فروش و بازرگانی
  • انبار و تولید
  • منابع انسانی
  • ویدیو کنفرانس و چت داخلی5 دلیل برای اینکه سی آر ام ابری چیتاک مناسب کسب و کار شماست
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 30 مرداد, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن