قیمت crm مایکروسافت در ایران چقدر است؟
14 مهر, 1401 توسط
قیمت crm مایکروسافت در ایران چقدر است؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

برای بررسی قیمت crm مایکروسافت در ابتدای این مقاله می خواهیم عنوان کنیم که نرم افزار مایکروسافت یک نرم افزار عالی و پرکاربرد در سراسر جهان است این نرم افزار با هدف توسعه کسب و کار ها و ارائه قابلیت های فراوان در یکپارچگی و نظم مجموعه کمک بسیاری می کند.

شعار اصلی مایکروسافت یک یارانه بر روی میز هر خانه است. پر فروش‌ ترین نوع این محصول در سیستم‌ عامل مایکروسافت ویندوز و نرم افزار مایکروسافت آفیس است.

نرم افزار erp مخفف عبارت Enterprise Resource Planning به معنای برنامه ریزی منابع سازمانی است. این نرم افزار با توجه به داده هایی که جمع آوری می کند کلیه اطلاعات یک سازمان را به حالت یکپارچه در می آورد تا در مواقع لزوم در اختیار افراد قرار دهد. حال به سراغ معرفی نرم‌ افزار و سپس قیمت crm مایکروسافت می رویم.

نرم افزار مایکروسافت داینامیک به نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی گویند که به دست شرکت مایکروسافت ساخته شده است.

تفاوت های مهم این نرم افزار و قابلیت های آن به شرح زیر عنوان شده است.

توجه به امتیازات یک مدل سبب می شود آن مدل پیشرفته بنا به درخواست مشتریان ارتقا یابد.

مورد بعدی در ارسال ایمیل ها و اطلاع رسانی های جلسات است که به خوبی این موارد را پشتیبانی می کند.

در مورد دیگر که یک قابلیت مهم نیز بشمار می رود این نرم افزار کلیه نکات در خصوص ارتباط با مشتری را پیشنهاد می دهد همچنین به اعضای تیم فروش چگونگی چک کردن ایمیل مشتریان را نمایش می دهد که با این امر می توان به بهبود زمان پاسخگویی رسید.

این نرم افزار crm با توجه به یکپارچگی کامل با Linkedin Sales Navigator در مدیریت داده ها به مجموعه ها کمک می کند.

در قابلیت بعدی که می شود در این خصوص عنوان کرد این است که این نرم افزار با استفاده کردن از چارت سازمانی تعاملی می تواند مخاطبان خود را ردیابی نماید.

همچنین با وجود این نرم افزار می توان کلیه سند های فروش را شخصی نمود و اینگونه به تیم فروش کمک کرد.

نکته مهمی که در این قسمت عنوان شده است این است که نرم افزار Microsoft Dynamics ERP به افراد کمک می کند تا با استفاده از راهکار های end-to-end موقعیت بهتری برای هر فرد ایجاد شود. می توان گفت که قیمت crm مایکروسافت با توجه به قابلیت بی نظیری که دارد در تصمیمات تجاری ارزش فراوانی برای سازمان ها ایجاد می کند.

پشتیبانی نرم افزار مایکروسافت از ایمیل، تلفن ها، تیکت و آموزش ها امکان پذیر است.

چطور می توان یک سیستم ERP مناسب را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟

نرم‌ افزار مایکروسافت داینامیک در فراهم آوردن آموزش درست استفاده از فرصت‌ های تجاری کمک بسیاری به سازمان ها می کند. علاوه بر آن این نرم افزار در قابلیتی که ارائه می دهد باعث می شود که از سرمایه‌ گذاری‌ های موجود استفاده کرده و از این طریق بتوانید هزینه ها را کمتر کنید.

این نرم افزار با قابلیت راهکار یکپارچه به افراد کمک می کند تا نیاز های شرکت را در زمینه های  تولید، توزیع، خرده فروشی، بخش عمومی و خدمات رفع کنند. اگر بخواهیم یک ویژگی اصلی از این نرم افزار را بگوییم پشتیبانی عالی از مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت زنجیره تامین، فروش و بازاریابی است.

چند مورد از مزایای CRM مایکروسافت 

مزایای CRM مایکروسافت کاربر پسند بودن این سیستم که یک مزیت مهم بشمار می رود برای اکثر کاربران راضی کننده بوده است چرا که یه فضای راحت برای کار کردن تمامی کاربران ایجاد نموده است.

عملکرد قوی و موفق این نرم افزار در مدیریت کسب و کار ها دیگر مزیت مهم آن محسوب می شود.

با توجه به برقراری ارتباط درست با مشتریان و مشارکت با آن ها این نرم افزار باعث شده است که یک نرم افزار مفید در از بین بردن فاصله در میان مشتری و سازمان باشد.

یکپارچه سازی کلیه بخش ها و داده های سازمانی و ادغام آن ها با یکدیگر مزیت بعدی این نرم افزار پر کاربرد است.

مورد آخر از مزیت های این نرم افزار قابلیت سفارش سازی آن است که در افزایش کارآیی کسب و کار ها به مخاطبان کمک زیادی می کند.

 قیمت crm مایکروسافت

قیمت crm مایکروسافت 

با توجه به این موضوع که در حال جاضر به خاطر شرایط موجود در کشور و بحث تحریم ها عملا هیچ نماینده مشخصی از شرکت مایکروسافت در ایران حضور ندارد، نمی توان هیچ گونه تعرفه مشخصی در ازای نصب، استقرار و آموزش این سیستم برای شرکت ها در نظر گرفت. در حال حاضر برخی شرکت ها با فارسی سازی نسخه های نرم افزار مایکروسافت اقدام به ارائه خدمات در این زمینه می کنند که و تعرفه ای که برای این منظور در نظر گرفته شده است در هر پروژه حدود ۱۰۰ میلیون تومان است. حال با توجه به آنچه گفته شد و بررسی رزومه شرکت می توانید نسبت به دریافت خدمات اقدام کنید.

سخن آخر؛

نرم افزار Microsoft Dynamics ERP یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند در مدیریت کسب و کار ها است همچنین نکته مهم این نرم افزار دسترسی سهولت پذیر و راحت آن است.

با توجه به خصوصیاتی که این نرم افزار دارد قادر است تا یک سازمان را در کلیه بخش های مدیریتی و فعالیت های دیگر پشتیبانی کند. همچنین بهتر است بدانید که با قابلیت موجود مشارکت در این نرم افزار می توان به کار گروهی بیشتر در سازمان ها و راحت بودن وظایف کاری کمک زیادی کرد. تمام کسب و کار ها امروزه به دنبال راحت سازی وظایف کاری و پیشرفته بودن فضای کار خود هستند که با این نرم افزار می توان این خواسته ها را رفع نمود. از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گذاریم. پیشنهاد چیتاک به شما کاربران گرامی این است که برای اقدام به خرید هر محصولی ابتدا شرایط و بودجه خود را در نظر بگیرید و پس از بررسی کامل نیاز های خود با مشاوران متخصص ما نیز موارد درخواستی خود را در میان بگذارید تا بهترین نوع محصول را با توجه به نیاز های مجموعه خود دریافت نمایید از همین رو می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با چیتاک ارتباط بگیرید و درخواست های خود را از این طریق ثبت نمایید.


قیمت crm مایکروسافت در ایران چقدر است؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 14 مهر, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن