برای تهیه نرم افزار erp ایرانی به این نکات توجه کنید
4 مهر, 1401 توسط
برای تهیه نرم افزار erp ایرانی به این نکات توجه کنید
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

با توجه به وجود نرم‌ افزارهای ERP متنوع انتخاب برای مدیران یک مجموعه دشوار می شود پس برای انتخاب درست نرم افزار erp ایرانی براساس نیاز هایتان بهتر است به مقایسه این سیستم ها با یکدیگر بپردازید.

بدون هیچ تردیدی می توان گفت که انتخاب درست یک نرم افزار erp ایرانی مجموعه خود یکی از مهم‌ ترین انتخاب های مدیران یک مجموعه محسوب می شود. خصوصیات سیستم مناسب erp به شرح زیر است؛

 به سیستمی erp که بتواند در قدم اول به رفع نیاز های اصلی یک مجموعه بپردازد و به آسانی بتوان از آن استفاده کرد یک سیستم erp مناسب می گویند علاوه بر موارد گفته شده باید توجه داشته باشید که سیستم erp که انتخاب میکنید قدرت پشتیبانی حرفه ای را نیز داشته باشد.

عوامل تاثیر گذار در استفاده از نرم افزار erp ایرانی

داشتن بودجه کافی جهت تهیه این سیستم

 انتظارات مدیران و نیازهای یک سازمان از این نرم افزار

توجه به قابلیت های متنوع این نرم افزار

و...

وجود این نرم افزار را در یک مجموعه نباید دست کم گرفت چرا که با استفاده از نرم افزار erp در مجموعه خود می توانید خدمات متنوعی را برای ارائه به مشتریان داشته باشید به درخواست های آن ها در اسرع وقت رسیدگی کنید و در نتیجه با رضایت مشتریان و توسعه مجموعه خود روبرو شوید.

 این نکته بسیار مهم را هرگز نباید از خاطر برد که مجموعه ها در هر اندازه ای که هستند به دنبال توسعه و توانمندی با سایر رقبا می اندیشند. پس متمایز بودن از رقبا در بازار خود به جلب توجه مشتریان به سمت مجموعه کمک می کند یکی از این عوامل اصلی‌‌ در انجام امور رقابتی تعریف و استاندارد سازی فرایند ها است که این عمل با نرم افزار erp ایرانی ممکن می شود.

همه ما آگاه هستیم که با یک انتخاب درست می توان به موفقیت نزدیک شد به همین جهت برای کسب و کار خود باید با توجه به شرایط خود یک نرم افزار ERP انتخاب کرد یعنی به بررسی موارد مختلف در مجموعه، نظیر: بررسی نیاز ها، اندازه مجموعه، توجه به زمینه کاری خود و عوامل دیگر پرداخت این گونه می توان یک سیستم جامع و هماهنگ را برای سالیان سال در کسب و کار خود داشت و از خدمات دهی آن به مشتریان لذت برد.

نرم افزارERP به سیستم کاملا نرم افزاری گویند که به طور یکپارچه و با کمک داده ها در انجام تصمیم گیری های فوری به مدیران ارشد کمک می کند.

بهترین نرم ‌افزارهای ERP ایرانی 

نرم افزار های چیتاک، راهکاران سیستم، سامه آرا و پگاه سیستم چند مورد از بهترین نرم افزارهای erp ایرانی هستند که همه آن ها قابلیت یکپارچگی و مدیریت سازمانی در بخش های مختلف کسب و کار ها را دارا هستند و در جهت توسعه کسب و کار ها خدمات ارائه می دهند.

به چه دلیل باید به استفاده از نرم افزار erp ایرانی بی اندیشیم؟

کارایی یک نرم افزار ERP اینگونه است که کلیه امور حسابداری، تدارکات، مدیریت پروژه، عملیات زنجیره تامین و بخش های مختلف بسیار دیگر را کنترل می کند.

با توجه به این موضوع که erp یک نرم افزار یکپارچه است و با استفاده کردن از یک پایگاه داده مشترک می تواند در استفاده داده ها بهینه سازی نماید و این چنین در انجام تصمیمات فوری مدیران یک مجموعه را کمک کند. همچنین این ویژگی باعث شده است تا دیگر نیازی به وارد نمودن چند باره اطلاعات نباشد که این امر نیز در صرفه جویی زمان بسیار موثر است.

نکته مهم در انتخاب نرم افزار های ERP این است که باید توجه داشت از نرم افزار هایی که توسط شرکت های اوراکل، SAP ، مایکروسافت و… تولید شده اند erp خود را تهیه نکنید چرا که این erp ها از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند و برای کسب و کار های ایرانی گزینه قابل قبولی نیستند.

نرم افزار erp ایرانی

ویژگی های مهم نرم افزار erp ایرانی را بشناسید:

نرم افزار erp مناسب است که به بینش تجاری با توجه به اطلاعات فوری کمک کند.

هزینه های پایینی برای امور عملیاتی از راه فرآیند های تجاری ساده در نظر بگیرد.

همکاری را در میان مشتریانی که داده ها را در قرار داد ها، درخواست ها به اشتراک گذاشته اند زیاد کند.

فعالیت های کلیه فرایند های تجاری را بهبود بخشد.

به کاهش ریسک با توجه به خاصیت یکپارچگی که دارد کمک کند.

همچنین با توجه به قابلیت یکپارچگی کاهش هزینه های مدیریتی و عملیاتی را انجام دهد.

نرم افزار erp برای کدام کسب و کار ها مناسب است؟

این نرم افزار با توجه به ویژگی هایی که دارد و خدماتی که در تمام بخش های مختلف یک کسب و کار ارائه می دهد به تمام کسب و کار ها در هر اندازه ای که هستند پیشنهاد می شود، با استفاده از این نرم افزار پس از مدتی متوجه منظم بودن، سرعت در کار ها، هماهنگی در بخش های مختلف و در نهایت رضایت مشتریان می شوید که این موارد از اهداف اصلی هر کسب و کاری است.

کلام آخر

استفاده از نرم افزار erp ایرانی شما را به موفقیت نزدیکتر می کند و انجام امور در مجموعه ها را سرعت می بخشد. جهت تهیه این نرم افزار می بایستی به کاربرد های آنها و متناسب بودن نرم افزار با مجموعه توجه نمود. پیشنهاد ما به شما تهیه erp های ایرانی است چرا که این نرم افزار بر اساس شرایط کسب و کار های ایرانی طراحی شده و به شرایط مجموعه شما نزدیکتر است تا یک erp خارجی، خصوصیات بهترین نرم افزار ERP ایرانی کامل بودن و یکپارچه بودن آن است همچنین در انجام امور مالی، اداری، ارتباط با مشتریان، مدیریت منابع انسانی و… به مجموعه شما کمک شایانی کند.

نرم افزار erp ایرانی مالیبرای تهیه نرم افزار erp ایرانی به این نکات توجه کنید
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 4 مهر, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن