آموزش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت  در مرحله نصب
26 مهر, 1401 توسط
آموزش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت  در مرحله نصب
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

در این مقاله عنوان آموزش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت بیان نموده ایم جهت اطلاع بیشتر ما را همراهی کنید.

برای  آموزش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت ابتدا به تعریف نرم افزار سی آر ام و مایکروسافت سی آر ام می پردازیم و سپس به سراغ آموزش نرم افزار سی آر ام مایکرو سافت می رویم.

تعریف نرم افزار سی آر ام

نرم افزار crm مخفف عبارت Customer Relationship Management و به معنای مدیریت کردن ارتباط با مشتریان است. با استفاده از این نرم افزار می توان به توسعه و رونق کسب و کار خود پرداخت به این صورت که با این نرم افزار می توان در راستای جلب رضایت مشتریان، کاهش هزینه ها و بهبود روند کاری گام بلندی برداشت.

تعریف نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm

این نرم افزار یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین نرم افزار های موجود در دنیا است. در ادامه به قابلیت های مهم آن اشاره نموده ایم؛

قابلیت های نرم افزار crm مایکروسافت

قابلیت ایجاد فرم، به این صورت که می توان فرم های موجود را به دلخواه خود ایجاد نمایید.

گزارش سازی، می توان با این قابلیت نیز گزارش های متنوع حرفه ای را از اطلاعات بخواهید. مدیریت گردش کار، امکان متصل شدن به نرم افزارهای مختلف، سازگاری کامل با برنامه های Microsoft Office، مدیریت کردن در انجام دسترسی کاربران، دارای زبان فارسی و همچنین تاریخ شمسی، مدیریت کردن کلیه درگاه های ارتباطی، مدیریت کامل کلیه کارکنان در یک مجموعه، مدیریت کامل برای اطلاعات سازمانی و... از دیگر قابلیت های مهم این نرم افزار فوق العاده هستند.

همانطور که پیش تر گفتیم نرم افزار شرکت مایکروسافت یک نرم افزار قدرتمند است این نرم افزار با هدف نحوه ارتباط با مشتریان ایجاد شده، از این نرم افزار می توان جهت ساده تر شدن کار ها و کمک به پیشرفت یک مجموعه کمک کرد. به بیان دیگر می توان مایکروسافت دینامیک را اینگونه شرح داد که یک طیف وسیع از نرم افزار جهت رساندن بینش بیشتر به کسب و کار و مشتریان است.

بهتر است حالا که با مفهوم و کاربرد کلی نرم افزار سی آر ام مایکروسافت آشنایی کامل پیدا کردید ادامه مطلب را با  آموزش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت عنوان کنیم.

آموزش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت

نرم افزار ۲۰۱۶ Microsoft Dynamics CRM Server را می توان یک راهکار عالی جهت انجام امور بازاریابی، فروش، هوش کسب و کار،  مدیریت و... نامید.

نرم افزار سی آر ام در مقرون به صرفه بودن برای  مدیریت یک مجموعه و سود آوری بسیار و سازماندهی کردن داده های یک سازمان به یک مجموعه کمک بسیاری می کند.

نکته مهمی که در این قسمت می توان بیان کرد این است که این نرم افزار crm دارای نسخه گوشی تلفن همراه است با این وجود شما می توانید از این نسخه در مسافت های دور نیز استفاده نمایید. خصوصیت مهم این نرم افزار ترکیب کردن داده ها و گزارش از رسانه های اجتماعی به طور مستقیم است.

آموزش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت

در قدم اول ابتدا لازم است تا آنتی ویروس و فایروال خود را تا مرحله آخر به حالت غیر فعال در آورید.

 بهتر است بدانید که پیش نیاز های مهم جهت نصب نرم افزار Windows Server و Microsoft SQL Server 2016 است که این عوامل با کل مجموعه همراه است‌.

آموزش نصب نرم افزار Microsoft Dynamics CRM 365، این نصب با انجام دقیق مراحل زیر امکان پذیر است.

ابتدا باید در قسمت آیکون نصب نرم افزار کلیک کرده و پنجره جدیدی را باز کنید در قدم دوم باید قسمت Install Microsoft Dynamics 365 Server را انتخاب نموده و روی آن کلیک کنید.

با این عمل به قسمت خوش آمد گویی نرم افزار می رسید که باید ابتدا بر روی Do not get updates و سپس کلید Next (شروع) را انتخاب نمایید.

حال می توانید از میان پوشه های نمایش داده در JB-TEAM بر روی قسمت سریال کلیک کنید و سریال مورد نظر خود را در پنجره Product key وارد نمایید بعد از انجام این عمل می توانید گزینه Next را انتخاب نمایید.

با کلیک کردن بر روی قسمت شروع یک صفحه جدید که License Agreement است نمایش داده می شود که باید در این قسمت بر روی گزینه I accept this license agreement کلیک کنید و بعد از آن گزینه I Accept را انتخاب کنید.

حال در صفحه پیش رو که Install Required Components است باید بر روی گزینه Install کلیک کرد.

این چنین توانسته اید در انجام نصب پیش نیاز ها به صورت موفق عمل کنید و در این قسمت لازم است که مجدد گزینه Next را انتخاب نمایید.

با انتخاب این گزینه به صفحه Select Installation Location می روید که باید در این قسمت نیز بر روی گزینه Next کلیک کرد.

صفحه باز شده جدید Specify Server Roles است که یک گزینه Next دارد بهتر است آن را انتخاب نمایید.

به قسمت Specify Deployment Options می رویم در این بخش ابتدا باید دیتابیس خود را برگزیده و سپس مانند مراحل قبلی گزینه Next را انتخاب کنید.

در قسمت Select the Organizational Unit، باید ابتدا به سراغ گزینه Browse رفته و با  کلیک کردن بر روی آن اسم Organization Unit ایجاد شده را وارد نموده و سپس برای تایید آن گزینه OK را انتخاب نمایید و در آخر نیز گزینه Next را بزنید.

در صفحه Specify Service Account باید منو خود را بر روی کلیه موارد آزاد کنید و گزینه NT AUTHORITY\NET… را برگزینید سپس در آخر نیز Next را بزنید.

در صفحه Select Website نیز لازم است تا بر روی گزینه Next کلیک نمایید.

همچنین لازم است در قسمت Specify Email Router Setting نیز گزینه Next را انتخاب کنید.

حال که به قسمت Specify the Organization Setting رسیده ایم بهتر است ابتدا نام کامل مجموعه مورد نظر خود را به همراه نام انتخابی دیتابیس وارد نمایید و در آخر گزینه Next کلیک کنید.

در صفحه Specify Reporting Services Server نیز باید بر روی گزینه Next بزنید.

اما در قسمت صفحه Select Microsoft Update باید I don’t want to use Microsoft Update را انتخاب کنید و بعد از آن گزینه Next را کلیک نمایید.

در صفحه System Check نیز باید گزینه Next را برگزینید.

همچنین در قسمت Service Disruption Warning  نیز Next را انتخاب کنید.

اما در صفحه Ready to Install باید گزینه Install را کلیک نمایید.

اینگونه با انجام مراحل بالا به طور کامل به قسمت آخر رسیده و در این قسمت باید گزینه Finish را بزنید تا بتوانید از این برنامه نصب شده بهره وری لازم را ببرید و استفاده کامل از آن انجام دهید.آموزش نرم افزار سی آر ام مایکروسافت  در مرحله نصب
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 26 مهر, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن