نرم افزار microsoft dynamics یکی از بهترین erp های دنیا را بهتر بشناسید
7 مهر, 1401 توسط
نرم افزار microsoft dynamics یکی از بهترین erp های دنیا را بهتر بشناسید
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

در این بخش از مقاله با نرم افزار microsoft dynamics ، ویژگی های آن و همچنین نرم افزار erp آشنا شوید جهت کسب اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.

نرم افزار microsoft dynamics همان نرم افزار erp مایکروسافت است که با توجه به راهکارهای متنوع و یکپارچه ابری که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

با بررسی های کامل و مقایسه های متعدد درباره نرم افزار microsoft dynamics مشخص شد که این نرم افزار همانند دیگر نرم افزار های ERP از قابلیت مالی و مدیریتی مناسبی در زمینه‌ مدیریت زنجیره تأمین برخوردار است.

شش مورد از ویژگی های مهم نرم افزار microsoft dynamics

انجام امور مهم از قبیل کار های مالی، مدیریت دفتر کل حسابداری، دارای های ثابت، حساب بانکی، و...

اضافه نمودن ابعاد dimensions جدید به دفتر کل جهت بررسی کردن داده‌ ها به شیوه‌ های جدید

نحوه ارتباط و مدیریت با مشتری را در هر فرصت و برنامه های تبلیغاتی بی افزاید

قابلیت مدیریت کردن سفارش خرید و فروش

ردیابی نمودن داده‌ های کارکنان

قابلیت استفاده از صفحه مدیریت پروژه در کاهش ضایعات و بررسی پیشرفت ها

نرم افزارهای برنامه ریزی منابع سازمانی همان ERP است که در لغت مخفف عبارت Enterprise Resource Planning است. این نرم افزار با قابلیت های که دارد کلیه داده‌ های موجود در یک سازمان را جمع آوری کرده و به صورت یکپارچه و در مواقع نیاز در اختیار افراد قرار می دهد. نرم افزار erp با داشتن بانک اطلاعاتی تمام اطلاعات را به صورت منظم و دقیق جمع آوری کرده و اینگونه به بهبود عملکرد سازمان منجر می شود. علاوه بر آن با ارائه یک راهکار جامع سازمان‌ ها را قادر می سازد تا منابع مالی و منابع انسانی را مدیریت کنند.

مزیت های نرم افزار erp

کاهش هزینه در کلیه کسب و کار ها

 بازدهی بیشتر

استاندارد سازی قدرتمند

کاهش ریسک در کسب و کار ها

 کاهش هزینه در فناوری اطلاعات

اصلی ترین کاربرد این نرم افزار نیز همان ساخت یک پایگاه داده از اطلاعات مربوط فضای کاری شما در کلیه امور اعم از؛ امور مالی، فروش و... است که کمک می کند تا تجزیه و تحلیل های خود را سریع تر و دقیق تر انجام دهید.

نرم افزار microsoft dynamics

باید بدانید که نرم افزار erp از اهمیت زیادی در دنیای امروز برخوردار هستند. این نرم افزار در کشور ما نیز مورد توجه بسیاری از کسب و کار ها و شرکت ها قرار گرفته است و روزانه با شناخت  این نرم افزار شرکت های بسیاری هستند که متوجه نیاز خود به این نرم افزار پر کاربرد می شوند.

نام شرکت های ارائه دهنده این نرم افزار به شرح زیر است؛

شرکت های SAP Microsoft، Oracle و Focus Softnet

نرم افزار microsoft dynamics

نرم افزار erp مایکروسافت

 کاربرد های کلی این نرم افزار به شرح زیر است:

• مدیریت کردن دفتر کل و حسابداری، دارایی های ثابت و حساب های بانکی و...

• مدیریت کردن فعالیت های خرید و فروش

نرم افزار microsoft dynamics متعلق به شرکت مایکروسافت است و از ویژگی های نظیر؛ ابزار تجزیه و تحلیل داده،‌ هوش مصنوعی داخلی، صفحه های کاری مناسب با هر نقش، جدا ساختن صفحات مورد علاقه، Business Central و... برخوردار است.

لیست بهترین نرم افزارهایERP را در متن زیر بخوانید

در حال حاضر چند نوع از این نرم افزار از بهترین نرم افزار های erp شناخته شده است که به چند مورد آن در متن زیر اشاره نموده ایم:

مایکروسافت داینامیک 365

این نرم افزار به علت توانایی در انطباق دادن سازمان های متوسط و بزرگ از بهترین نرم افزار های erp معرفی شده است استفاده از این نرم افزار در کشور عزیزمان ایران بسیار زیاد است.

ویژگی های قابل تعریف این نرم افزار شخصی سازی و منعطف بودن آن در ادغام سازی با سایر سیستم ها است که با این خصوصیات موجب ریسک کمتر در پیاده سازی و بهینه سازی می شود.

نرم افزار SAP Business One

این نرم افزار erp برای شرکت های نوپا بسیار مناسب است. این سیستم به دلیل اینکه از ماژول های اصلی ساخته شده است برای فعالیت های مالی، تولید و… است. همچنین از دیگر مزیت آن می توان به انطباق راحت با سایر ماژول های صنایع دیگر اشاره کرد.

نرم افزار SAP S/4HANA

به دلیل طراحی پیچیده این نوع نرم افزار erp هزینه بالایی جهت تولید آن صرف شده است و برای کسب و کارهای بزرگ و پیچیده یک نرم افزار عالی است.

سخن آخر

کسب و کار ها امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی به راهکار های مدرن جهت توسعه و رشد مجموعه خود می پردازند که نرم افزار microsoft dynamics نیز یکی از این راه کار ها است که در حال حاضر در کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته است. نرم افزار erp  با توجه به قابلیت هایی که دارد می تواند به انجام فعالیت ها سرعت ببخشد و یک نظم مناسب در تمام بخش های مختلف کسب و کار ایجاد نماید.

اگر شما نیز به دنبال پیشرفته تر کردن فضای کاری خود و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان هستید می توانید به سایت چیتاک مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل توسط مشاوران متخصص چیتاک محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. جهت ثبت در خواست های خود با ما ارتباط بگیرید.نرم افزار microsoft dynamics یکی از بهترین erp های دنیا را بهتر بشناسید
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 7 مهر, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن