برنامه مدیریت پروژه نرم افزار crm چه امکاناتی دارد؟
26 آذر, 1401 توسط
برنامه مدیریت پروژه نرم افزار crm چه امکاناتی دارد؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

چرا باید به فکر یک مدیریت پروژه نرم افزار crm برای کسب و کار های خود بود؟ به دلیل اینکه هر کسب و کاری در ابتدای کار خود برای پیش بردن روند بهتر کاری نیاز به این نرم افزار دارند به بیان دیگر می توان اینگونه ذکر نمود که مدیریت پروژه نرم افزار crm با هدف کمک به پیش رفتن روند بهتر کار ها و رسیدن به جایگاه مناسب با عملکرد های قابل قبول ایجاد شده اند. در ادامه این عنوان را به طور کامل و واضح تر شرح داده ایم با ما همراه باشید.

تعریف نرم افزار مدیریت پروژه

همان طور که می دانید روند کاری یک پروژه نیاز به داشتن یک تیم کار بلد دارد این تیم می تواند با  با مراحل راحت و آسان پروژه های کاری خود را به اتمام برساند و یک همکاری فوق العاده در بین اعضای آن دیده شود که این عمل با وجود مدیریت پروژه نرم افزار crm ممکن است.

بهتر است این نکات را نیز در خصوص نرم افزار مدیریت پروژه بدانید که این نرم افزار برای تیم‌ های کوچک با کسب و کار های کوچک و یا نوپا و همچنین برای تیم‌ های با تعداد افراد بالا و تجربه دار نیز مناسب است. از عملکرد های دیگر این نرم افزار فوق العاده (نرم افزار کنترل پروژه) می توان اینگونه گفت که شما می توانید با استفاده از آن به چند نفر از کارکنان خود ماموریت تازه و یا وظیفه هایی را به آن ها بسپارید. علاوه بر آن شما قادر نیز هستید که مهلت‌ های را که تعیین نموده اید را بررسی نموده و از بهتر پیش رفتن وظایف داده شده اطمینان حاصل نمایید.

به دنبال این سخنان باید به این مسئله پی برد که این نرم افزار برای مدیران یک سازمان و همچنین پرسنل های مجموعه بسیار مفید است. زیرا برای حل یک پروژه و همکاری بین افراد و همچنین رسیدن به هدف های سازمان بسیار کمک می کند.

مدیریت پروژه نرم افزار crm

خصوصیات مدیریت پروژه نرم افزار crm فقط با ذکر مطالب بالا بسنده نمی شود و ادامه دار است استقلال وظایف، از دیگر خصوصیات مهم این نرم افزار به حساب می آید.

نرم افزار کنترل پروژه، با این نرم افزار افراد قادر هستند تا پروژه‌ های بسیاری را با عملکرد عالی و حساب شده به اتمام رسانده و به تجربه و پیشرفت کسب و کار خود افزود. اگر شما نیز پروژه های نیمه تمام و نا مرتبی در مجموعه خود دارید می توانید با نرم افزار کنترل پروژه آن ها را را به خوبی اداره کنید. چرا که با نرم افزار کنترل پروژه می توان در پروژه‌ ها به حل موارد زیر پرداخت:

 تجزیه‌ و تحلیل بهره‌ وری، ساخت یک جدول زمانی و برقراری ارتباط قوی در بین اعضای تیم، تقسیم وظایف در بین کارکنان و... کمک می‌ کند. با استفاده نمودن از نرم افزار مدیریت پروژه قادر خواهید بود تا پرسنل خود را رهبری کرده، اسناد را مدیریت نموده همچنین در میان پروژه‌ ها تعادل برقرار نمایید.

مدیریت پروژه نرم افزار crm چگونه دسته بندی می شود؟

نرم افزار های مدیریت پروژه را می توان به دو دسته تقسیم نمود دسته اول ،نرم‌ افزار مدیریت کردن وظایف هر فرد، دسته دوم نیز نرم‌ افزار زمان‌ بندی پروژه است.

حال به کاربردی بودن و توضیحات دیگر در خصوص این دسته بندی ها می پردازیم و ابتدا به سراغ دسته اول می رویم؛ نرم‌ افزار مدیریت وظایف را بیشتر جهت همکاری های بیشتر در بین کارکنان مناسب می دانند چرا که با این دسته از نرم افزار می توان یک وظیفه کلی و تعیین شده ای را در زمان مشخص با عملکرد عالی به انجام رساند.

همان طور که اشاره نمودیم این وظایف باید در زمان های تعیین شده رخ دهند که با نرم افزار وظایف تاریخ های دقیق انجام آن ها مشخص نمی باشند پس به سراغ نرم افزار دیگر یا همان دسته دوم رفته و با نرم‌ افزار زمان‌ بندی پروژه به رسیدن این تاریخ ها در زمان تعیین شده می رسیم.

انواع نرم افزار مدیریت پروژه 

داخلی

با این نوع مدیریت پروژه نرم افزار crm می توان به شکل محلی در سرور های یک مجموعه مستقر شد و همان طور که از نام آن مشخص است دسترسی های کمتری دارید چرا که فقط این سیستم به سرورهای داخلی یک مجموعه متصل است.

ابری

این‌ نوع نرم افزار کنترل پروژه را می توان به این صورت شرح داد که فقط بر روی سرور های ابری متصل شده و با این عمل شما می توانید این امکان را به راحتی فراهم آورید که مخاطبان شما در هر لحظه و هر نقطه مکانی با استفاده از مرورگر وب، به پروژه‌ های خود دسترسی پیدا کنند.

فردی

این نوع از مدیریت پروژه نرم افزار crm با هدف ساخت برای تعداد افرادی که نیاز کمتری ‌به برنامه های مدیریت پروژه پیدا می کنند و یا می توان اشخاصی را مثال زد که جهت بررسی قبل از اقدام به شروع کار استفاده می کنند دانست. از خصوصیات این سیستم می توان تحت ‌وب بودن و همچنین کم‌ حجم بودن آن را مثال زد اما لازم است این موارد را نیز بدانید که نرم افزار فردی امکانات زیاد و کاملی ندارد اما برای بسیاری از افراد راحت تر و با درک بیشتری روبرو است.

اگر به دنبال پیشرفته تر کردن فضای کاری خود و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان هستید می توانید با چیتاک ارتباط بگیرید و پس از مشاوره  کامل توسط مشاوران متخصص نرم افزار crm چیتاک محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.

 
برنامه مدیریت پروژه نرم افزار crm چه امکاناتی دارد؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 26 آذر, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید, تا شما را راهنمایی کنیم.

63 30 30 91 0216
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن