نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان خوب را از کجا تشخیص دهیم؟
14 شهریور, 1401 توسط
نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان خوب را از کجا تشخیص دهیم؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان به نرم افزاری گویند که به طور رایگان اما با محدودیت های مختلفی در دسترس کاربران قرار می گیرند. نرم افزار CRM همان نرم افزار مدیریت با مشتری است که وجود آن در یک مجموعه به صورت چشمگیری باعث رونق آن مجموعه می شود. هر چیز رایگانی استقبال کننده زیادی دارد حال فکر کنید یک سیستمی که قرار باشد کسب و کار ما را به صورت رایگان توسعه ببخشد چقدر می تواند مورد استقبال سازمان ها و شرکت های مختلف قرار بگیرد، اما در این قسمت باید عنوان کنیم که هرگز نباید به سمت نرم افزار نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان رفت. سوال مهمی که در ذهن مخاطب در این قسمت قرار میگیرد این است چرا نباید نرم افزار نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان را در اختیار داشت؟ همانطور که پیس تر گفتیم این نرم افزار به صورت رایگان و با محدودیت های خاصی در اختیار افراد قرار می گیرد دلیل استفاده نکردن از نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان همان محدودیت ها است محدودیت های نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان به صورت موقت در اختیار کاربران قرار  گرفتن است. یعنی در یک مدت زمان کوتاهی یک سازمان می تواند از نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان استفاده نماید علاوه بر آن کیفیت و کارایی نسخه رایگان این نرم افزار همانند نسخه اصلی آن نیست و امکانات آن نیز بسیار کم و محدود است.

چرا کسب و کارها از نرم افزار نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان استفاده می‌کنند؟

بیشتر سازمان ها در زمان شروع کار، برای ثبت اطلاعات مشتریان به حافظه مدیر شرکت، صندوق پستی کارشناس فروش و ... رجوع می کنند. اما این ثبت اطلاعات تا زمانی که کسب و کار ما رشد ندارد و تعداد مشتریان و اطلاعات آن ها کوتاه است فایده دارد و در زمان رشد و توسعه کسب و کارها نگهداری از این اطلاعات به یک نیاز اساسی تبدیل می‌شود.

با استفاده کردن از نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان یا همان سی آر ام (در تعریف دیگر به آن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری هم می گویند) دیگر فعالیت های شما با کندی رو برو نمی شود راه روش ارتباط گرفتن با مشتری و همچنین وضعیت مجموعه به شما نشان داده می شود. دیگر بی نظمی در مجموعه حس نمی شود و این یک مسئله مهم است چرا که مشتری هنگامی احساس کند تیم شما در تعامل با او نظم لازم و هماهنگی کامل را ندارد، باعث نارضایتی او می شود.

 مشتریان همیشه می پندارند که با یک شرکت طرف اند نه با یک فرد.

 پس باید زمینه کافی برای تیم پاسخگو در انجام یک مکالمه از جایی که ناتمام مانده است را فراهم نمود.

سی آر ام در پیدا کردن سرنخ ها نیز در فروش محصولات به مجموعه کمک می کند.

نرم افزار CRM اطلاعات شخصی مشتریان، ایمیل، شماره تلفن و... را ثبت می‌کند. نرم افزار CRM تمامی اطلاعات را به خوبی سازماندهی می‌کند و به شما یک اطلاعات کامل از افراد و شرکت ها ارائه می‌دهد تا از این طریق بتوان رابطه مناسبی با مشتریان برقرار نمایید.

کسب و کار های زیادی هستند که به دلیل عدم شناخت نرم افزارهای مناسب تا کنون نتوانسته اند از آن ها بهره وری نمایند و نتایج وجود سی آر ام را در کسب و کار خود مشاهده نمایند، به جرات می توان گفت اکثر شرکت ها به وجود سی آر ام نیاز دارند چرا که نحوه ارتباط با مشتری و مدیریت آن برابر است با جلب رضایت مشتریان و حفظ آن ها که این یک مسئله حیاتی برای تمام شرکت ها است علاوه بر این موضوع نرم افزار سی آر ام با انجام بازاریابی مناسب در جذب مشتریان نیز نقش موثری دارد و امکانات بسیاری برای کارمندان مجموعه و همچنین مشتریان جهت سهولت کارها و سرعت بخشیدن به امور است.

نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان

به طور کلی دلایل نیاز کسب و کارها به نرم افزار سی آر ام را شرح داده ایم؛

این دلایل نظیر: مدیریت داده های مشتریان است که به معنی موفقیت کسب  و کار ها است.

 با توجه به کانال های موجود ارتباطی مدیریت داده ها در مشاغل بسیار مهم تلقی می شود.

سی آر ام با قابلیت یکپارچه­ سازی کامل که دارد می تواند کلیه ارتباطات با مشتریان را ثبت کند و یاد آور پیگیری­ های لازم برای درخواست مشتریان باشد، با این نرم افزار می توان به خوبی تیم بازاریابی و فروش را بررسی نمود و یک دید کامل از مشتریان خود داشت. پیگیری­ های به موقع و برقراری ارتباط با نظم زیاد باعث افزایش سرعت در فعالیت ها و ارتباطات می شود.

حفظ و وفا داری مشتریان همیشه برای کسب و کار ها مهمترین اولویت است که این مهم با نرم افزار CRM به خوبی انجام می شود رضایت مشتری با وجود امکانات و انجام فعالیت ها در اسرع وقت جلب می شود و باعث ماندگاری آن ها می شود.

مزایای نرم افزار crm

مزایای استفاده از نرم افزار سی آر ام را به صورت موردی در متن زیر نام برده ایم:

 کاهش دادن هزینه های اداری

 تکرار مجدد خرید مشتریان

 حفظ روابط به صورت طولانی با مشتریان

 ارتقا دادن سطح فروش

 ارتقای سطح خدمات و پشتیبانی

 جلب رضایت مشتریان

 جذب مشتریان

 تجزیه تحلیل کامل اطلاعات

امکانات نرم افزار CRM

قابل اتصال به نرم افزارهای دیگر

مدیریت نمودن پروژه

ابزارهای انبار داری و مدیریت محصولات

ابزارهای پشتیبانی و خدمات پس از فروش

ابزارهای بازاریابی و فروش

تنظیم گزارش ها

پیگیری فعالیت کارمندان

جمع آوری داده ها

پیش بینی فروش محصولات

و...

سخن پایانی

نرم افزار CRM یک ابزار مفید و کامل برای کلیه کسب و کار ها بشمار می رود پیشنهاد چیتاک به شما این است که قبل از خرید و تهیه یک ابزار بهتر است ویژگی های موثر آن را مورد بررسی قرار دهید و توجه داشته باشید که این ویژگی متناسب با نیازهای شما باشد. در این صورت است که شما یک خرید درست و مناسب داشته اید.

اگر به دنبال پیشرفته تر کردن فضای کاری خود و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان هستید می توانید به سایت چیتاک مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان رایگان خوب را از کجا تشخیص دهیم؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 14 شهریور, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن