معرفی بهترین نرم افزارهای CRM خارجی کاربردی در ایران
19 شهریور, 1401 توسط
معرفی بهترین نرم افزارهای CRM خارجی کاربردی در ایران
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

به منظور معرفی بهترین نرم افزارهای CRM خارجی نیاز است کمی در خصوص نرم افزار سی آر ام بدانیم

 نرم افزار سی آر ام به نرم افزاری گویند که مدیریت ارتباط با مشتری را انجام می دهد و در جهت جذب و حفظ مشتریان و همچنین موفقیت یک مجموعه قدم بر میدارد. محبوبیت این نرم افزار امروزه در بین سازمان ها بسیار است.

بهترین نرم افزارهای CRM خارجی

نرم افزارهای سی آر ام بسیاری در بازار جهانی وجود دارند که به منظور انتخاب بهترین نرم افزارهای CRM خارجی در این قسمت ما به بررسی چند نمونه از آن ها می ‌پردازیم.

نرم افزار Salesforce CRM

این شرکت (Salesforce) یک شرکت معتبر و معروف در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات سی آر ام در دنیا است. این نرم افزار ویژگی ها و قابلیت های کاربردی بسیاری دارد و کار کردن با آن بسیار ساده بوده و برای همگان ممکن است و هیچ نیازی به یادگیری ندارد.

نرم افزار سی آر ام Salesforce در کسب و کار های کوچک اثر بخشی بسیار دارد و باعث می شود تمام تعاملات با مشتری احتمالی از اولین تماس تا هنگام قطعی شدن معامله با پیگیری های کامل آن ها را مدیریت کند. انجام گزارشات با این نرم افزار به طور منظم به روز رسانی می شود. و این چنین می توان به راحتی به کلیه اطلاعات مشتریان دسترسی پیدا کنید و تمامی موانع را در هر مرحله که وجود دارد در مدت زمان کوتاهی رفع کنید.

هنگام راه اندازی این برنامه با توجه به سطح کسب و کار شما صورت می گیرد پس زمانی که کسب و کار شما توسعه و یا تغییراتی داشت می توانید به راحتی آن را بر اساس عملکرد خود ارتقا دهید.

نکته مهمی که در خصوص نرم افزار سی آر ام  Salesforce باید بدانید این است که این نرم افزار جدیدا یک عامل تحقیقاتی مبنی بر هوش مصنوعی را انتشار داده است که با کمک آن می توان در ایجاد ارتباطات تجاری موفق بود. با کمک آن می‌توان به بررسی تجزیه ‌و تحلیل رفتارهای  مشتری پرداخت و  احتمالات را شناسایی نمود و این چنین به توسعه یک مجموعه کمک کرد.

معایب استفاده از این سیستم وجود قیمت بالا و راه اندازی پیچیده آن است.

بهترین نرم افزارهای CRM خارجی

نرم افزار Zoho CRM

این نرم افزار یک راهکار عالی برای کسب و کارهای دورکار است. نرم افزار zoho در انجام به روز رسانی ها به صورت منظم و به موقع عمل می کند و این چنین در قرار دادن اطلاعات جدید و به روز در اختیار کاربران به خوبی عمل می کند.

شما می‌توانید با استفاده کردن از این نرم افزار تمامی تماس ها، بازدیدهای اخیر توسط مشتری و فعالیت‌ های این چنینی را ثبت نمایید و در زمان لزوم در هر مکان و زمان از آن فایل ‌های صوتی استفاده نمایید‌.

این نرم افزار (Zoho) جهت انجام برنامه‌ ریزی روزانه‌، یادآوری‌، ارسال ایمیل و... به مجموعه شما کمک بسیاری می کند.

از معایب استفاده از این نرم افزار داشتن پشتیبانی‌ های محدود و پولی است.

نرم افزار Hubspot CRM

این نرم‌ افزار نیز یک نرم افزار محبوب در بین کلیه کاربران در حال حاضر است و در انجام جمع ‌آوری و ثبت اطلاعات یک نرم افزار کامل است نرم افزار Hubspot در جهت بهبود فعالیت ها و انجام تصمیم گیری ‌های مناسب به یک مجموعه کمک می کند.

استفاده کردن  از نرم افزار سی آر ام HubSpot را برای مشاغل کوچک به شما پیشنهاد می کنیم این نرم افزار می تواند برای کسب و کارهای کوچک تجزیه و تحلیل و گزارش دهی انجام دهد همچنین با وجود طرح رایگان موجود در این نرم افزار می توان گزینه مناسبی جهت انجام نیاز های خود انتخاب کرده و در سیستم خود تنظیم نمایید. نکته مهم در خصوص هزینه‌ های این نرم افزار پرداخت هزینه های پشتیبانی و آموزش به صورت جداگانه است.

سایر ویژگی های این نرم افزار به شرح نیز است؛

قابلیت زمان بندی کردن کلیه جلسات

خودکار سازی فعالیت های تجاری

متصل شدن به ابزارهای شخص ثالث

و...

چرا باید به تهیه بهترین نرم افزارهای CRM خارجی فکر کنیم؟

همانطور که با پیشرفت تکنولوژی در همه زمینه ها کلیه حوزه ها و بخش های یک سازمان به صورت مدرن شکل گرفت در فرایند ارتباط با مشتریان نیز نباید دیگر به شکل سنتی عمل کرد و لازم است تا از طریق نرم افزارهای مرتبط و مناسب این بخش نیز مدرن سازی شود تا در نتیجه با روند بهبود کاری به توسعه و رشد مجموعه ختم شود، تمامی سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک مخاطب نرم افزار CRM هستند. به این صورت که هیچ فرقی ندارد که شما چه فعالیتی را  انجام می دهید در هر صورت شما باید از فرایند‌های اتوماتیک ارتباط با مشتریان استفاده نمایید.

با استفاده کردن از نرم افزار CRM می توان:

مشتری را در کلیه مراحل خرید پیگیری کنید.

تبدیل یک کاربر به مشتری بسیار می شود

امکان بررسی کلیه تماس‌ ها و پیام‌ ها وجو دارد

اصول مشتری مداری را حفظ نمایید

سوابق و اطلاعات هر مشتری را ثبت و نگهداری کنید

از عملکرد مجموعه اطلاعات کانل داشته باشید

نظارت داشتن بر عملکرد هر کارمند

و...

سخن آخر

انتخاب بهترین نرم افزارهای CRM خارجی یک موضوع همگانی است که برای همه سازمان ها یکسان است هر سازمان با توجه به اهدافی که دارد و بر اساس نیازهای خود راه اندازی یک نوع از نرم افزار سی آر ام را مناسب می داند. جهت انتخاب درست باید در شروع استراتژی ‌های خود به اهداف کسب و کارتان فکر کنید و آن ها را مشخص سازید و سپس با این شرایط انتخاب خود را برگزینید.

پس هرگز فراموش نکنید که قبل از استفاده از هر نرم افزاری نیاز است که قابلیت ‌ها و ویژگی های آن را مورد ارزیابی قرار دهید این چنین می توان با بهترین انتخاب چند قدم به اهداف خود نزدیک تر شوید.


معرفی بهترین نرم افزارهای CRM خارجی کاربردی در ایران
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 19 شهریور, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن