نرم افزار crm ویتایگر و چیزهایی که باید در خصوص آن بدانید
19 شهریور, 1401 توسط
نرم افزار crm ویتایگر و چیزهایی که باید در خصوص آن بدانید
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

نرم افزار crm ویتایگر

مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر سی آرام به نرم افزاری گویند که به کمک کسب و کارها آمده است  تا با انجام سازماندهی و یکپارچه سازی در کلیه بخش ها فروش محصولات یک مجموعه را افزایش دهد، کلیه امور بازاریابی را به خوبی پیش ببرد، در ارائه خدمات به مشتریان به صورت کامل عمل کند و بخش های یک مجموعه را نظم ببخشد.

نرم افزار crm ویتایگر در سال ۲۰۰۴ با نسخه یک نرم افزار متن باز منتشر شده است.

ویژگی و قابلیت هایی که این نسخه متن باز به همراه دارد به شرح زیر است؛

 تعریف کمپین های تبلیغاتی و درصد میزان اثربخشی آن ها

 پورتال مشتری

انجام صدور فاکتور ها و پیش فاکتور ها

 مدیریت کردن پروژه

مدیریت انبار

و…

این نسخه به دلیل وجود ویژگی های خاص برای یک مجموعه مورد استقبال بسیاری از سازمان ها قرار گرفته است همچنین قدرت و کاربردی بودن این نرم افزار بسیار بیشتر از سایر نرم افزار های سی آر ام است.

توجه سازمان ها جهت انجام فعالیت ها با سرعت بالا و وجود هزینه های پایین به سمت نرم افزار های یکپارچه جلب شده است. علاوه بر ویژگی های که در متن بالا شرح داده شد نرم افزار crm ویتایگر کارایی بسیاری در زمینه فروش، پشتیبانی، پیاده سازی فرآیند های سازمانی، اتوماسیون اداری و ... را دارد.

هدف از ساخت این نرم افزار و اجرای آن در کسب و کارها حفظ کردن مشتریان، جذب کردن مشتری،  وفادار ساختن مشتریان، ارائه خدمات پس از فروش در راستای کمک به مجموعه ها برای رشد آن ها و کسب درآمد بیشتر است.

نرم افزار crm ویتایگر

علاوه بر آن باید بدانید با استفاده کردن از این نرم افزار از قابلیت سفارشی ساختن، افزایش توسعه و برخوردار شدن از ابزارهای قوی و مناسب جهت اجرای استراتژی های سازمان برخوردار خواهید شد که این عوامل فقط در ویتایگر سی آر ام موجود است با عوامل ذکر شده در خصوص قابلیت های نرم افزار ویتایگر می توان در زمان استفاده از آن در مجموعه خود یک برنامه ریزی دقیق برای جذب و حفظ مشتریان و همچنین نحوه خدمات دهی پیش و پس از فروش متمایز داشت. با این عمل شما بیشترین فروش و بالاترین سود آوری را خواهید داشت.

 این نرم افزار علاوه بر قابلیت هایی که دارد برای جلب رضایت مشتریان از زمان شروع اولین تماس تا آخرین خدمات دهی می کوشد با این نرم افزار می توان به راحتی در راه اندازی اتوماسیون اداری، بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش و همچنین یکپارچه سازی با سایر سیستم های اطلاعاتی و... عمل کرد.

مقایسه بین این نرم افزار با سایر نرم افزارهای سی آر ام در ارائه خدمات و انجام ارائه گزارشات  لحظه ای به صورت منظم و همچنین کمک به مدیران یک مجموعه در پیدا کردن مشکلات و فرآیند های سازمانی است. با نرم افزار crm ویتایگر از پیش بینی آینده و شرایط خاص کسب و کار خود آگاه شوید.

بهبود در نحوه تعامل با مشتریان با نرم افزار crm ویتایگر

 نرم افزار crm ویتایگر با توجه به ابزارهای فوق العاده در جهت بهبود تعامل با مشتریان خدمات رسانی می کند.

با اطلاع از گزارشات سفارشی تمرکز بسیاری از کارکنان بر روی عملکرد و فعالیت های خود بیشتر می شود چرا که می داند مدیران با وجود این نرم افزار یک دید 360 درجه ای برروی کسب و کار خود دارند.

 امکان گردش کار در کسب و کار شما، خودکار سازی فعالیت ها و جلوگیری از وظایف تکراری منجر به صرفه جویی در زمان می شود تمام این امکانات با کمک این نرم افزار منحصر به فرد ممکن است.

عملکرد قابلیت های نرم افزار crm ویتایگر در بخش های مختلف سازمان را در متن زیر بازگو نموده ایم برای اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.

در منوی پیش فرض نرم افزار crm ویتایگر بخش های بازاریابی، فروش، موجودی، پشتیبانی و پروژه‌ وجود دارد. این نرم افزار مناسب کسب‌ و کار های است که بخواهند کلیه مراحل اعم از بازاریابی، فروش و... را مدیریت کنند فعالیت های  اداری آن ها را انجام دهد.

این نرم افزار با اعمال فعالیت های قوی در قسمت  بازاریابی مشتریان زیادی جذب می کند و از این رو برخی از سازمان ها شرکت ها نرم افزار ویتایگر crm را یک نرم افزار فروش می دانند. کارایی نرم افزار ویتایگر در بخش نرم افزار بازاریابی با انجام سرنخ های وارد شده از کانال های مختلف و مرتب سازی آن ها صورت می گیرد و در فروش محصولات درک بهتری  به شما می بخشد.

قابلیت های نرم افزار ویتایگر در قسمت فعالیت هایی که برای فروش محصولات صورت می گیرد نیز بسیار است. در این بخش پس از دسترسی به سرنخ وارد شده می توان یک فرصت فروش ایجاد کرد و کلیه خرید محصولات توسط مشتریان را مدیریت نمود در این بخش علاوه بر موارد ذکر شده می توان قابلیت گزارش گیری و تحلیل را نیز داشت.

اما کارایی نرم افزار ویتایگر در بخش موجودی به این روش است که این نرم افزار مدیریت موجودی کالا ها و خدمات موجود را برعهده دارد. با توجه به قابلیت قیمت گذاری های مخصوص در دفترچه قیمت‌ ها می توانید قیمت کلیه کالا ها را مشخص سازید و مشتریان با توجه به بودجه مورد نظر خود محصول خود را انتخاب نمایند و این چنین خرید را به قسمت فاکتور ها برسانید.

کارایی این نرم افزار در قسمت پروژه ها به خوبی عمل کرده است و در جلب رضایت مشتریان گام بلندی برداشته است به طوری که تمامی مشتریان از این بخش رضایت فراوان داشته اند. با یکپارچگی کامل در ساخت ارتباط بین فرصت های  فروش و پروژه ها می توان یک فروش منظم و با رضایتی داشت. علاوه بر آن قابلیت امکان تحلیل و انجام گزارشات لازم را به راحتی دارید.نرم افزار crm ویتایگر و چیزهایی که باید در خصوص آن بدانید
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 19 شهریور, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن