دانلود نرم افزار crm برای ویندوز یا لینوکس چگونه است؟
16 آبان, 1401 توسط
دانلود نرم افزار crm برای ویندوز یا لینوکس چگونه است؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

برای دانلود نرم افزار crm برای ویندوز، ابتدا برای بررسی این عنوان به سراغ توضیح کامل از این نرم افزار رفته و کلیه مطالب در این خصوص را برای شما همراهان عزیز بازگو نموده ایم با ما همراه باشید.

نرم افزار های متن باز و متن بسته یعنی چه؟

باید این مطلب را ذکر کنیم که کلیه نرم افزار ها در اندروید، آی او اس و نرم افزار های مدیریت از خط کد های برنامه نویسی ایجاد شده اند.

حال اگر ما نتوانیم به کد های موجود در این نرم افزار ها دست پیدا کنیم یعنی نرم افزار ما متن بسته است. اما اگر به راحتی به کد های موجود دست بیابیم یعنی نرم افزار ما متن باز است و پس از دانلود نرم افزار crm برای ویندوز مزیت های نرم افزار متن باز نمایش کد ها و انجام تغییرات لازم را به دنبال دارد.

چرا بر استفاده از CRM متن باز تاکید بیشتری شده است؟

به این دلیل که نرم افزار crm متن باز اختیارات و قابلیت های بسیاری به همراه دارد و همچنین به شما این امکان را می دهد تا بتوانید هر نوع تغییری را در هسته آن اعمال نمایید و به طوری نرم افزار خود را مطابق با شرایط و نیاز های مجموعه و کسب و کار های خود آماده سازید. به چند مورد از مزیت های نرم افزار سی ار ام متن باز اشاره نموده ایم:

اینگونه از نرم افزار ها همیشه چند مورد از امکانات مهم و پر کاربرد را به طور رایگان در اختیار افراد قرار می دهند.

توانایی توسعه پذیری در قابلیت های لازم.

انجام فعالیت ها به طور راحت و بدون مشکل و همچنین مدیریت کامل و آسان با این نرم افزار.

بروز رسانی دائمی در هر زمان ممکن است.

دیگر نیازی به پرداخت ماهانه در حق عضویت نمی خواهد.

کنترل لازم بر روی اطلاعات مجموعه در این نرم افزار.

محدودیتی در چند مورد از  قابلیت های مشخص شده به دست ارائه کننده نرم افزار ندارید.

دیگر هیچ محدودیتی در تعداد افراد وجود ندارد.

چرا یک شرکت نرم افزار های متن باز را منتشر می سازد؟

این سوال از دید شما چه پاسخی دارد در صورتی که می تواند یک شرکت با ارائه نرم افزار های متن بسته سود بی نظیری کسب نماید اما چرا به انتشار نرم افزار های متن باز می پردازد؟ پاسخ را اینگونه بیان می کنیم که شرکت ها به انتشار نرم افزار های متن باز می پردازند چرا که بتوانند با انجام توسعه پذیری در کل جهان قابلیت های بیشتر و به روزی را افزوده و در زمان وجود هر نوع خطا و ایرادی به صورت کامل آن ها را رفع کنند.

به طور کلی علت انتشار نرم افزار های متن باز بدین دلایل است؛

همه گیر شدن نرم افزار و برند شرکت ارائه دهنده.

درآمد زایی بیشتر از ارائه دادن خدمات پشتیبانی موجود بر اساس نیاز یک مشتری.

کار کردن با ارائه دهندگان مختلف در دنیا در خصوص رفع مشکلات و توسعه پذیری بیشتر.

پیگیری برای رفع نمودن مشکلات در مدت زمان کوتاه.

مقرون به صرفه بودن در هزینه های موجود.

به روز بودن و نو آوری.

برای مثال در خصوص ارائه نرم افزار های متن باز توسط شرکت های بزرگ می توان شرکت مایکروسافت را نام برد که در کنار ارائه نرم افزار های متن بسته همانند ویندوز و مایکروسافت داینامیک CRM به انتشار نرم افزار های متن باز و امکان دانلود نرم افزار crm برای ویندوز  نیز روی آورده است.

دانلود نرم افزار crm برای

اگر بخواهیم با دانلود نرم افزار crm برای ویندوز اقدام کنیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

ابتدا باید عنوان نماییم که انتخاب شما بستگی به نوع نیاز و شرایط کسب و کار هایتان است به طوری که باید یک انتخاب مناسب با توجه به انتظاراتی که از یک نرم افزار CRM متن باز دارید خرید خود را کامل کنید. چرا که هر نرم افزار متن باز دارای قابلیت های متفاوتی است و این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام نوع را بر حسب نیاز انتخاب کنید. اما در این قسمت چند مورد از عوامل مختلف کلی در انتخاب نرم افزار سی آر ام متن باز را بازگو نموده ایم؛

در قدم اول توجه فرمایید که نرم افزار انتخاب شده توسط شما باید به آسانی در استفاده و دسترسی به منابع خدمات ارائه دهد به بیان دیگر پیچیده و دشوار برای هر فرد نباشد.

همچنین در زمان آموزش و یادگیری در استفاده از این افزار باید کوتاه باشد پس توجه به این نکته که زمان کوتاه از ما جهت آموزش استفاده از نرم افزار بگیرد یک خصوصیت مهم است، همچنین در انتخاب نرم افزار CRM بهتر است یک سی آر ام با منابع آموزشی همانند فیلم و کتاب را برگزینید.

دارای قابلیت های متفاوت باشد

در مورد دوم باید توجه نمایید که نرم افزار سی آر ام شما دارای قابلیت های مد نظر و همچنین قابلیت های مختلف دیگر باشد تا در صورت لازم بتوان از قابلیت های ادغام با سایر برنامه ها استفاده نمود.

گزارش گیری و ارزیابی

در این قسمت نیز به شما یاد آور می شویم که در انتخاب نرم افزار سی آر ام به دنبال گزینه ای باشید که گزارش گیری و ارزیابی در آن به طور دقیق انجام شود تا هیچ گونه مشکلی در خصوص  باز خورد ها و گزارشات جهت حفظ روابط بلند مدت با مشتریان خود نداشته باشید و بالعکس آن فروش بیشتری نیز در طول ماه و یا یک هفته داشته باشید.

خصوصیت بومی سازی و خدمت رسانی

انجام امور شرکت با نرم افزار سی آر ام با زبان انگلیسی برای تعداد زیادی از افراد در یک شرکت دشوار و پیچیده است. پس این مورد نیز یکی از موارد حیاتی است و جهت خرید نرم افزار سی آر ام باید به سراغ یک نرم افزار ایرانی باشید تا بتوانید رابطه خوبی با این نرم افزار برقرار نمایید.

با توجه به موارد عنوان شده باید بهترین نوع  نرم افزار crm برای ویندوز را انتخاب نمایید. در این خصوص می توانید برای  کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت در خواست های خود با مشاوران متخصص چیتاک ارتباط بگیرید تا با پیشنهادات بهتر بر اساس نوع نیاز های شما در کسب و کار هایتان بهترین نوع محصول را انتخاب نمایید.


دانلود نرم افزار crm برای ویندوز یا لینوکس چگونه است؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 16 آبان, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید, تا شما را راهنمایی کنیم.

63 30 30 91 0216
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن