​نرم افزار CRM مایکروسافت شامل چه ویژگی های شاخصی است؟
12 شهریور, 1401 توسط
​نرم افزار CRM مایکروسافت شامل چه ویژگی های شاخصی است؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند
هنوز نظری ثبت نشده است

نرم افزار crm مایکروسافت چیست؟

شاید شما نیز به فکر افزایش تعداد مشتریان افتاده اید ولی نمی دانید با افزایش تعداد مشتریان چگونه آن ها را مدیریت کنید تا از مجموعه راضی و خرسند باشند، افزایش تعداد مشتریان با انجام فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی ممکن است اما مدیریت و راضی نگه داشتن آن ها شیوه مدیریت درست را می خواهد.

نرم افزار سی آر ام، یک راهکار دقیق و منطقی برای مدیریت صحیح و جلب رضایت مشتریان است با سی آر ام می توان کمتر کار کرد و سود بیشتر بدست آورد در ادامه بیشتر به موضوعات مختلف نرم افزار crm مایکروسافت می پردازیم با ما همراه باشید.

برای پی بردن به اهمیت نرم افزار crm مایکروسافت به سراغ جایگاه رقابتی این نرم افزار می رویم؛

نرم افزار crm مایکروسافت در حال حاضر در جهان در جایگاه دوم بهترین نرم افزارها قرار گرفته است این موضوع نشان دهنده کامل و دقیق بودن این نرم افزار است.

تعریف نرم افزار crm

نرم افزار crm مخفف عبارت customer relationship management است که به معنی مدیریت ارتباط با مشتری است. این نرم افزار با هدف نظم بخشیدن به مجموعه جذب و نگه داری مشتری و رضایت آن ها ساخته شده است.

چرا نرم افزار crm مایکروسافت را برای کسب و کارهایمان انتخاب کنیم؟ 

نرم افزار crm مایکروسافت یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که هدف آن افزایش تعداد مشتریان ماندگار برای هر مجموعه است. نرم افزار ارتباط با مشتری مایکروسافت بسیار مورد استقبال سازمان ها قرار گرفته است. قسمت فروش، بازاریابی و خدمات به مشتریان است. ما می توانیم بر اساس نتایج خوبی که این نرم افزار در هر مجموعه ای به ارمغان آورده است و همچنین بررسی نیاز های خود و رفع آن ها با استفاده کردن از این نرم افزار به راه اندازی آن در مجموعه خود بیاندیشیم. مهم ترین نکته ای که در خصوص این نرم افزار وجود دارد متناسب سازی آن با کسب و کار خود است و شما می توانید این نرم افزار را شخصی سازی کنید. استفاده راحت و آسان از نرم افزار مایکروسافت سی آر ام مزیت بعدی آن است.

نرم افزار CRM مایکروسافت

کاربرد نرم افزار مایکروسافت سی آر ام

شما با توجه به انتخاب نوع نرم افزار و زمینه فعالیت کسب و کارتان می توانید از نرم افزار مایکروسافت سی آر ام استفاده نمایید. اما کاربردهای عمومی این نرم افزار به شرح زیر است؛

مدیریت بازاریابی

با نرم افزار بازاریابی مایکروسافت سی آر ام می توان بازاریابی، برنامه ریزی دقیق، مدیریت کمپین ها و فعالیت های اثر بخش را بهبود بخشید.

مدیریت فروش

این نرم افزار فروش (مایکروسافت سی آر ام) قادر است تا با مدیریت صحیح یک مشتری جدید را تبدیل به مشتری همیشگی و وفادار کند این عمل در فروش محصولات و موفقیت مجموعه کمک بزرگی می کند. بهتر است امکانات این بخش را نیز بدانید که نظیر: مدیریت کردن شرکت ها، افراد، فرصت های بیشتر، کالا ها، پیشنهادات برای قیمت گذاری، صورت حساب ها و... است.

مدیریت خدمات

مایکروسافت سی آر ام با توجه به امکاناتی که ارائه می دهد نظیر ارائه خدمات متنوع به مشتریان در زمان بندی های متفاوت باعث بهبود کیفیت خدمات پس از فروش به مشتریان می شود که این مسئله در جلب رضایت مشتریان بسیار اثر بخش است.

ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان

قبل از استفاده از سی آر ام در یک مجموعه تمامی اطلاعات شخصی افراد به صورت پراکنده و یا شاید اشتباه ثبت میشد با این روند مجموعه مورد نظر ما هرگز یک مجموعه یکپارچه و منظمی نبود علاوه بر آن هیچ امنیتی نیز در حفظ اطلاعات مشتریان ندارید پس بهتر است برای ایجاد یک مجموعه با نظم از سی آر ام استفاده نمایید و اطلاعات مشتریان را به راحتی در آن ثبت کنید و در صورت نیاز به سهولت به آن ها دسترسی پیدا کنید اطلاعات مهمی که می توان از مشتریان ثبت کرد نظیر؛ سوابق فعالیت های یک مشتری، اطلاعات تمامی تماس های مشتری، پیش فاکتور ها، صورت حساب ها، رفتار مشتری و... است.

این اطلاعات به صورت یک بانک کامل اطلاعاتی در اختیار کارمندان مجموعه قرار می گیرد.

مدیریت کار ها

با استفاده از نرم افزار مایکروسافت سی آر ام می توان تمامی فعالیت ها اعم از ارجاع دادن، مدیریت کردن کارهای کارمندان با توجه به وظایفی که دارند، تمامی راه های ارتباطی تماس ها، پیام های کوتاه، فکس اینترنتی و... را ذخیره نمود.

مدیریت فرآیند ها

با استفاده از نرم افزار مایکروسافت می توان فرآیند های کسب و کار را بدست آورد و از این طریق می توان تمامی فرایند های مختلف اعم از فروش، خدمات و... به خوبی مدیریت کرد.

امکانات نرم افزار مایکروسافت 

همانگونه که پیش تر اشاره کردیم نظم بخشیدن، منعطف بودن و کم هزینه بودن در این نرم افزار به وضوح مشخص است و مایکروسافت را می توان یک راهکار ساده و سریع برای مدیریت درست با مشتری دانست امکانات این نرم افزار پرکاربرد؛ قابلیت ایجاد فرم با توجه به نیازهایتان، گزارش سازی پیشرفته، سی آر ام تحت وب، مدیریت کردن گردش کار به صورت پیشرفته، متصل شدن به انواع نرم افزارها، سازگاری با برنامه های microsoft office، مدیریت در دسترسی به کاربران، دارای زبان فارسی، تاریخ شمسی، مدیریت درگاه های ارتباطی، قابلیت دسترسی از طریق گوشی تلفن همراه و یا تبلت، ایجاد پایگاه دانش و... است.

تعرفه و هزینه نرم افزار crm مایکروسافت چقدر است؟

نرم افزار crm مایکروسافت امکانات متنوع بسیاری را به مشتریان ارائه می‌دهد. پس با توجه به درخواست و نیاز مشتریان امکانات مورد نظر مختلفی به نرم افزار اضافه می‌شود. به همین جهت نمی توان تعرفه ثابتی را در نظر گرفت و پکیج‌های متفاوتی را برای افراد در نظر گرفته ایم تا با توجه به نیازهای مشتری امکانات ارائه شده  کامل پاسخ داده شود. همچنین می توان یک پکیچ مخصوص نسبت به خود مشتری تهیه نماید.

سخن آخر

نرم افزار مایکروسافت یکی از بهترین نرم افزارهای سی آر ام در جهان است که در تلاش است تا فرآیند های مخصوص بازاریابی، فروش و خدمات را به خوبی مدیریت کند و رضایت و وفاداری مشتریان را برای یک مجموعه به ارمغان بیاورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با چیتاک ارتباط برقرار کنید و پاسخ سوالات خود را از مشاوران متخصص چیتاک بخواهید.​نرم افزار CRM مایکروسافت شامل چه ویژگی های شاخصی است؟
همیار هوشمند چابک, علی هوشمند 12 شهریور, 1401
به اشتراک گذاری پست
برچسب
بایگانی
ورود به سیستم برای نظر گذاشتن